پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۷۹۶۱
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵
0
امروز دربرخی مناطق کشور رگبار شدید باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد بارش تگرگ پیش بینی می شود.

پول‌نیوز - براساس آخرین نقشه‌های هواشناسی، امروز در استان‌های سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمان، نیمه جنوبی خراسان جنوبی، جنوب و جنوب شرق فارس، سواحل دریای عمان و جزایر واقع در تنگه هرمز رگبار شدید باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد بارش تگرگ و در برخی نقاط بوشهر رگبار پراکنده باران گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

 

روز یکشنبه رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت در نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان، هرمزگان، سواحل دریای عمان، جزایر واقع در تنگه هرمز، جنوب فارس و جنوب بوشهر ادامه دارد. در این روز در استان‌های واقع در زاگرس مرکزی افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

روز‌های دوشنبه و سه شنبه با تضعیف فعالیت سامانه بارشی در جنوب کشور رگبار پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد در جنوب استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان، فارس و برخی نقاط هرمزگان پیش بینی می‌شود و در روز چهارشنبه مجدد بارش در این نواحی تشدید می‌شود.


همچنین طی روز‌های یکشنبه و دوشنبه افزایش نسبی دما، گاهی وزش باد شدید در سواحل شمال، اردبیل و شرق رخ خواهد داد. از اواخر وقت دوشنبه و روز سه شنبه بارش پراکنده در سواحل شمالی پیش بینی می‌شود و از بعدازظهر چهارشنبه با نفوذ جریانات شمالی ضمن کاهش دما در نوار شمالی کشور تشدید بارش در استان‌های ساحلی خزر رخ خواهد داد.

 

برچسب ها: هواشناسی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
نظرسنجی
کم ریسک ترین بازار برای سرمایه گذاری کدام است؟
بازار سرمایه
بانک ها
ارز
طلا و سکه
مَسکن
خودرو
هیچکدام
پرطرفدار