پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۷۸۹۶
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳
0
سرمايه اصلی موسسه همکاران خدوم، پر تلاش، صادق، دلسوز و مدیران جوان مجرب آن هستند و ما در مركز به پشتوانه همكاران كارها را پيش مي بريم.

پول‌نیوز - اولین یادواره شهدای شبکه بانکی استان سمنان و تجلیل از خانواده هاي محترم و معزز شهدا و جانبازان و ايثارگران شبکه بانکی استان سمنان در هفتمین روز از هفته دفاع مقدس در مركز همايش هاي حفظ آثار و ارزش هاي دفاع مقدس در شهر شهید پرور سمنان برگزار گردید.


به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، این مراسم کیومرثی دبیر محترم کمیسیون هماهنگی بانک های استان سمنان گزارشي را ارائه و اظهار داشتند كاركنان شبكه بانكي در دوران دفاع مقدس دوشادوش اقشار مختلف مردم و رزمندگان در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل حضور يافته و چندین شهید گلگون کفن تقديم اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی نموده است و یک شهید نيز در دفاع از حرم اهل البیت تقدیم اسلام نموده است در ادامه بيان داشتند ۲۴ آزاده و ۱۷۰ جانباز و ۶۰۰ ایثارگر از خانواده شبكه بانکی استان در دوران دفاع مقدس حضوري فعال داشته اند.در ادامه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین جوادی مدیر عامل موسسه اعتباری ملل به نيابت از بانك هاي خصوصي كشور در جايگاه حاضر و با ابلاغ سلام مديران عامل بانك هاي عضو كانون بیان داشتند زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا کار بزرگي است که باید مهم شمرده شود عزت و سربلندي و اقتدار امروز نظام و انقلاب اسلامي ایران مدیون رشادت های ايثارگران و شهیدان گرانقدر در دوران دفاع مقدس است اثر شهادت با زنده نگهداشتن یاد شهدا نمایان خواهد شد و این اثر امروز موجب عزت و غرور جمهوری اسلامی ايران در مجامع بين المللي شده است.

 

مدیرعامل ملل: سرمايه اصلی موسسه مدیران جوان مجرب آن هستندمدیرعامل موسسه اعتباري ملل در بخش هایی از صحبت هایشان اظهار داشتند: جهاد در راه خدا اجری بزرگ دارد و این اجر عظیم نصیب کسانی شده است و یا می شود که اخلاص در عمل و نیت پاک و صادق داشتند و یا دارند وی در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به همکاران نظام بانکی فرمودند، تکلیف امروز ما (همکاران شبکه بانکی) حفظ راه و یاد شهدا با ولایت مداری و بصیرت افزایی است.


در انتهای این برنامه از خانواده هاي معزز شهدا،۲۳ ایثارگر و جانباز و خانواده آنان تجلیل بعمل آمد و از تمبر یاد بود شهدای شبکه بانکی رونمائی شد.

 

مدیرعامل ملل: سرمايه اصلی موسسه مدیران جوان مجرب آن هستند


در ادامه مدیرعامل محترم موسسه و هیئت همراه بازدیدی هم از سرپرستی شعب حوزه موسسه در استان بعمل آوردند، در ابتداي اين بازديد ریاست حوزه سمنان گزارشی از وضعیت شعب تحت سرپرستی ارائه و سپس مدیر عامل موسسه با بررسی دقیق عملکرد شعب حوزه سمنان در خصوص جذب منابع، وصول مطالبات و پرداخت تسهیلات جهت سودآوری خواستار تلاش و کوشش مضاعف همکاران در راستای تحقق اهداف عالی موسسه شدند.


ایشان در ادامه تاكيد کردند که باید همه با هم عهد ببندیم برای حل مشکلات مردم و سپرده گذاران تلاش کنیم و با انجام صحیح امور و مهندسی دقیق آن در راستاي منويات مقام معظم رهبري حفظه الله و در سالي كه به نام رونق توليد نامگذاري نمودند در عمران و آبادانی کشور سهیم باشیم.


وی تاکید کرد: سرمايه اصلی موسسه همکاران خدوم، پر تلاش، صادق، دلسوز و مدیران جوان مجرب آن هستند و ما در مركز به پشتوانه همكاران كارها را پيش مي بريم.

 

در حاشیه این دیدار از ساختمان سرپرستی و مركز داده دوم موسسه در شهر سمنان بازدید بعمل آمد، معاونت محترم امور شعب جناب آقای طحان و معاونت محترم اداری و منابع انساني جناب آقای ابهری و ریاست محترم منطقه چهار جناب آقای رحمانی مدیر عامل محترم موسسه را همراهی می نمودند.

 

برچسب ها: موسسه ملل ، سمنان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار