پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۷۷۸۵
۰۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰
0
طرح فروش محصولات ایران خودرو با عرضه اعتباری ۳ محصول این شرکت از ۱۰ مهرماه آغاز خواهد شد.

پول‌نیوز - شرایط فروش اعتباری محصولات ایران خودرو به تعداد بسیار محدود از ساعت 11 صبح روز چهارشنبه مورخ 98/07/10 آغاز خواهد شد.

به گزارش گروه خودرو پول‌نیوز، در این روش فروش صرفا" مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک های طرح " سامانه صیاد " را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند از اینرو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود، همچنین نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد،و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب ایشان استرداد خواهد شد.

ضمنا "چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا" از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک ،دو و ...) وجود ندارد و عنوان صادر کننده چک دراین بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد. همچنین فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چکها برای کلیه محصولات ایران خودرو این بخشنامه امکانپذیر نخواهد بود، لذا ضروریست نمایندگی های محترم در این خصوص اطلاع رسانی مقتضی به مشتریان خود داشته باشند.

فروش اقساطی 3 محصول ایران خودرو از فردا 10 مهر آغاز می شود( + جدول)

فروش اقساطی 3 محصول ایران خودرو از فردا 10 مهر آغاز می شود( + جدول)

برچسب ها: ایران خودرو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار