پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۷۷۸۲
۰۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶
0
طرح «اتوپلاس» بیمه نوین این بار در استان خراسان شمالی و به مرکزیت شهر بجنورد راه اندازی خواهد شد.

پول‌نیوز - این شرکت در راستای تحقق هدف گسترش خدمات بیمه‌ای و توسعه بازار، طرح «اتوپلاس» را در شهر بجنورد اجرایی خواهد کرد و هموطنان در این استان می­‌توانند با خرید بیمه‌نامه بدنه خودروی بیمه نوین از خدمات متمایز این طرح برخوردار شوند.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، طرح «اتوپلاس» با ارائه خدمات نوین برای بیمه‌گذاران بیمه بدنه خودروی بیمه نوین در دو سطح طلایی و نقره­ای، ایجاد شده است و خدمات آن شامل پوشش­‌های بیمه‌ای ویژه، خدمات امدادی رایگان، عدم الزام به مراجعه حضوری بیمه‌گذار جهت استفاده از خدمات بیمه بدنه، ارزیاب خسارت سیار، پاسخگویی ٢٤ساعته و... می­‌شوند.


اتوپلاس بیمه نوین در بجنورد راه اندازی می‌شود

این محصول بیمه‌ای تا کنون در ٢٥ منطقه کشور از طریق شعب شهرهای تهران، کرج، اصفهان، شهررضا، گلپایگان، شاهین شهر، نجف آباد، مشهد، بیرجند، اهواز، شیراز، زنجان، کرمان، قزوین، قم، اراک، گرگان، رشت، انزلی، چالوس، ساری، آمل، تنکابن، همدان و یزد رونمایی و اجرایی شده و تلاش می‌­شود تا پایان سال جاری در تمامی نقاط کشور راه اندازی شود.

هموطنان جهت تهیه طرح اتوپلاس و یا کسب اطلاعات بیشتر می­‌توانند علاوه برمراجعهبه شعب و نمایندگی‌­های بیمه نوین با خط ویژه ٢٣٠٤٧-٠٢١ تماس حاصل کرده و یا به پایگاه اینترنتی www.novininsurance.com مراجعه کنند.

برچسب ها: بیمه نوین ، اتوپلاس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار