پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۷۷۷۴
۰۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱
0
از تاریخ 1398/07/25 پذیرش، ثبت و هرگونه اقدام بابت درخواست ها در شرکت مذکور با ارائه مستندات مبتنی بر ثبت و به روزرسانی اطلاعات در سامانه سجام انجام می پذیرد .

پول‌نیوز - سهامداران و سرمایه گذاران صندوق های سرمایه گذاری باید تا تاریخ 25 مهرماه در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) ثبت نام کنند.

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، بانک ایران زمین در اطلاعیه ای اعلام کرد: پیرو اطلاعیه مورخ 1398/06/24 شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به استحضار می رساند:

 

لزوم ثبت نام سرمایه گذاران صندوق های سرمایه گذاری در سامانه سجام

 

"ازتاریخ 1398/07/25 پذیرش، ثبت و هرگونه اقدام بابت درخواست ها در شرکت مذکور با ارائه مستندات مبتنی بر ثبت و به روزرسانی اطلاعات در سامانه سجام انجام می پذیرد ."


لذا از کلیه سهامداران و سرمایه گذاران صندوق های سرمایه گذاری بانک ایران زمین که تاکنون اقدام به ثبت نام در سامانه فوق ننموده اند تقاضا می شود در اسرع وقت و نهایتا تا تاریخ 1398/07/25 با مراجعه به سایت https://profilesejam.csdiran.com اطلاعات خود را در سامانه سجام ثبت نمایند.


پس از زمان فوق الاشاره، کلیه فعالان بازار سرمایه که در سامانه ثبت نام نکرده اند، از دریافت هرگونه خدمات شرکت سپرده گذاری محروم خواهند شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار