پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۷۷۵۳
۰۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
0
از ابتدای سال تا کنون از واردات ۲۰ محموله غیراستاندارد به کشور جلوگیری شده که بیشترین مورد به مواد غذایی و به ویژه گندم اختصاص داشته است.

پول‌نیوز - رییس سازمان استاندارد از جلوگیری از واردات ۲۰ محموله غیر استاندارد به کشور خبر داد و گفت: بیشترین محموله‌ها به مواد غذایی و به ویژه ذرت اختصاص داشته است.

 

نیره پیروزبخت در یک نشست خبری در پاسخ به سوال فارس در خصوص جزییات ممانعت از واردات محموله های غیراستاندارد به کشور اظهار داشت: از ابتدای سال تا کنون از واردات ۲۰ محموله غیراستاندارد به کشور جلوگیری شده که بیشترین مورد به مواد غذایی و به ویژه گندم اختصاص داشته است.

 

وی توضیح داد: از این تعداد، ۸ مورد به مواد غذایی، ۵ مورد به لوازم برقی و الکتریکی، یک مورد به لوازم مکانیکی، ۵ مورد به قطعات خودرو و یک مورد به لوازم خانگی اختصاص دارد.

 

وی تصریح کرد: بیشترین حجم محموله های غیر استاندارد در استان خوزستان و بیشترین تعداد محموله ها در استان هرمزگان گزارش شده است.

 

پیروزبخت در پاسخ به سوال دیگر فارس در خصوص استاندارد نان و بازنگری در این خصوص نیز گفت: تفاهم نامه ای با وزارت بهداشت برای بازنگری در استاندارد نان داشتیم که همکاری ها ادامه دارد و در این مورد ما گزارشهایمان را به وزارتخانه ارایه می دهیم.

 

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
نظرسنجی
کم ریسک ترین بازار برای سرمایه گذاری کدام است؟
بازار سرمایه
بانک ها
ارز
طلا و سکه
مَسکن
خودرو
هیچکدام
پرطرفدار