پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۷۷۰۷
۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
0
رئیس کل گمرک ایران در حکمی محمد مهدی برفامی را به‌عنوان مدیر کل جدید گمرک تهران تعیین کرد.

پول‌نیوز - سیدمهدی میراشرفی در حکمی محمد مهدی برفامی را به‌عنوان مدیرکل جدید گمرک تهران تعیین کرد. پیش از این ابوالفضل اکبرپور سمت مدیرکلی گمرک تهران را به‌عهده داشت.

مدیرکلی دفتر تعرفه ستاد گمرک ایران و عضویت در کمیسیون رسیدگی به اختلاف گمرکی را می‌توان از مهمترین مسئولیتهای برفامی تاکنون دانست. وی همچنین فارغ التحصیل مقطع دکتری رشته مدیریت بازرگانی، عضو کارگروه تدوین قانون امور گمرکی و آئین نامه اجرایی در سالهای 88 تا90، رئیس شعبه دوم هیئت رسیدگی به تخلفات کارکنان گمرک با حکم وزیر اقتصاد،‌ مدرس دانشکده امور اقتصادی از سال 83 و همچنین نماینده معاون امور گمرکی در کمیته انتصابات گمرک بوده است.

گمرک تهران

گفتنی است، گمرک تهران یکی از مهمترین گمرکات کشور است که در سنوات اخیر مدیرانی از جمله کارگری، اسدی و اکبرپور در آن فعالیت داشته‌اند. مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید گمرک تهران در روزهای آتی برگزار خواهد شد.

منبع: تسنیم
برچسب ها: گمرک
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
نظرسنجی
بله
خیر
من در مرحله اول هم نمی گرفتم.
مشاهده نظرات
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: