پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۷۶۴۳
۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۱
0
توجه به موضوع ایمنی باید در دستور کار جدی دستگاه های ذی ربط وزارت تعاون، کار و رفاه باشد.

پول‌نیوز - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: یاد آتش‌نشانان عزیزی که در حادثه پلاسکو جان خود را فدا کردند همواره در قلب ایرانیان است .

 

به گزارش پول نیوز به نقل از ایرنا، «محمد شریعتمداری» ضمن تبریک هفتم مهر، روز آتش نشانی و ایمنی گفت: در حادثه پلاسکو، رئیس جمهوری شورایی را مامور رسیدگی کرد که در گزارش این هیات بند هشتم پیشنهاد سیاستی مربوط به وزارتخانه است و تاکید می‌کنم که حتما باید گزارشی روشن از اقدامات انجام شده در خصوص این به مردم داده شود.

 

وزیر کار: توجه به موضوع ایمنی باید در دستور کار جدی دستگاه ها باشد


شریعتمداری با اشاره به وظیفه‌ای که برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نظر گرفته شده است، افزود: باید بیش از این تجهیز شویم و از وقوع حوادث مشابه جلوگیری و به مسائل این حوزه توجه جدی کنیم. توجه به موضوع ایمنی باید در دستور کار جدی دستگاه های ذی ربط وزارت تعاون، کار و رفاه باشد.


وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی همچنین تصریح کرد: در مواردی که ممکن است حوادث فاجعه‌باری رخ دهد باید اخطارها به موقع داده شود. نباید این موضوعات را بگذاریم در لایه‌های میانی پنهان بماند و بعد که اتفاق افتاد دنبال آسیب‌شناسی آن باشیم.


وی خاطر نشان کرد: در حادثه پلاسکو آتش‌نشانان عزیر با بذل جان خود تلاش کردند جان مردم را نجات بدهند که بسیار قابل تقدیر و تحسین است. به روح پرفتوح آتش نشانان شهید در آن حادثه و همه کسانی که در این شغل ایثارگری کردند درود می‌فرستیم و برایشان از خداوند متعال علو درجات را خواستاریم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار