پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۷۶۲۰
۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
0
ترکیب هیئت مدیره چهار بانک با برگزاری مجمع عمومی عادی فوق‌العاده مشخص شد و مدیران عامل سه بانک ادغامی در بانک سپه معرفی شدند.

تغییر مدیران عامل بانک‌های ادغامی کلید خوردپول‌نیوز - ترکیب هیئت مدیره چهار بانک ادغامی در بانک سپه با برگزاری مجمع مشخص شد و مجمع بانک انصار نیز امروز برگزار می‌شود.

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، ترکیب هیئت مدیره چهار بانک با برگزاری مجمع عمومی عادی فوق‌العاده مشخص شد و مدیران عامل سه بانک ادغامی در بانک سپه معرفی شدند.


بر این اساس، پیرو برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک قوامین، علی ابدالی به عنوان مدیرعامل جدید این معرفی و منصوب شد.

 

غلامحسن تقی نتاج نیز که پیش از این مدیریت این بانک را بر عهده داشت به بانک مهر اقتصاد عزیمت کرد تا مدیرعامل دیگر بانک ادغامی در بانک سپه شود. پیش از این، سیدضیاء ایمانی، مدیرعامل بانک مهر اقتصاد بود که اکنون جای خود را به نتاج داده است.


مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک حکمت ایرانیان وابسته به بانک سپه برای تعیین اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل این بانک برگزار و اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل بانک حکمت ایرانیان تعیین شد.


بر اساس آرای سهامداران، هادی اخلاقی فیض آثار، سید علی جلالی نظری، جلیلی عباسیان اصل و امان اله اسماعیلی آفتابدری به عنوان اعضای هیئت مدیره انتخاب شدند. براساس این گزارش، اخلاقی فیض آثار به عنوان رئیس هیئت مدیره و جلالی نظری به عنوان مدیرعامل این بانک برگزیده شدند.

 

همچنین بر اساس نتایج رای گیری از سهامداران در مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام موسسه اعتباری کوثر (سهامی عام) عیسی کاظم نژاد، غلامحسین صباغی، امیر هوشنگ جنگی، محمد رضا جهانی و احمد ریخته‌گر نظامی به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره موسسه اعتباری کوثر انتخاب شدند. پیش از این غلامحسین صباغی به عنوان مدیرعامل موسسه کوثر انتخاب شده بود.

 

همچنین مجمع عمومی عادی فوق‌العاده بانک انصار امروز برگزار و ترکیب هیئت مدیره جدید این بانک مشخص خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار