پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۷۶۰۲
۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۰
0
اداره کل روابط عمومی بانک صادرات ایران در راستای ارج نهادن به فرهنگ ایثار و شهادت، طی توافقی با مجموعه‌هایی نظیر خبرگزاری دفاع مقدس، در نظر دارد خاطرات شهدای بانک را گردآوری کند.

پول‌نیوز - مدیرکل روابط‌عمومی بانک صادرات ایران از اجرای برنامه‌ای برای تدوین و مستندسازی خاطرات و زندگی‌نامه شهدای بانک صادرات ایران خبر داد.


به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، امیر لعلی در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس، با اعلام این خبر، افزود: اداره کل روابط عمومی بانک صادرات ایران در راستای ارج نهادن به فرهنگ ایثار و شهادت، طی توافقی با مجموعه‌هایی نظیر خبرگزاری دفاع مقدس، در نظر دارد خاطرات شهدای بانک را گردآوری کند.

 

​خاطرات و زندگی‌نامه شهدای بانک صادرات تدوین و مستندسازی می‌شود

 

علاوه بر آن تلاش ویژه‌ای داریم تا خاطرات شهدا از منظر خانواده‌های آنان نیز تجمیع شود و در این راستا، تمرکز جدیدی بر ثبت و ضبط دقیق احوال، خصایل و ویژگی‌های بارز اخلاقی و انسانی شهدا خواهد شد تا عوامل تاثیرگذار در بروز رشادت‌ها و شهادت‌طلبی آنها ثبت و ضبط شود.


مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تجلیل از شهدای بانک صادرات ایران در برج سپهر صادرات، با حضور مدیران و کارکنان این بانک و خاطره‌گویی سه تن از خلبانان تاریخ‌ساز و ایثارگر مشارکت کننده در عملیات موسوم به «H٣»، برگزار شد.


در این مراسم که در محل نمازخانه برج سپهر بانک صادرات ایران برگزار شد، امیران سرتیپ بازنشسته حسین‌شاهین‌نژاد، فریدون مازندرانی و محمد غلامحسینی در جمع مدیران و کارکنان بانک با بیان ایثارگری‌های دوران جنگ، تکیه بر توان داخلی و استفاده از ظرفیت‌های کشور برای مقابله با فشارهای بین‎المللی را مورد تاکید قرار دادند.


همچنین جانشین فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای بانک صادرات ایران نیز در این مراسم با بیان اینکه یاد و جلوه‌گری شهدا تابناک است، گفت: دوران دفاع مقدس فصل درخشانی در تاریخ و جغرافیای این سرزمین و منطقه است به نحوی که این تحول سرمنشاء نتایج پرباری در شکل‌گیری گروه‌های مقاومت در منطقه به شمار می‌رود.


علیرضا بیک‌وردی افزود: در جنگ ریشه‌های پربار انقلاب را محکم کردیم و امروز شهدا زنده‌تر از همیشه راه را نشان ‌می‌دهند.


در پایان این مراسم از خلبانان حاضر در این مراسم با اهدای لوحی تجلیل شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار