پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۷۵۳۱
۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۰
0
از روز جمعه پنجم مهر ماه 98 ثبت تجارت کارت در همراه بانک تجارت توسط کاربرانی که کد ملی آن ها با صاحب حساب مغایرت دارد، امکان پذیر نیست .

محدودیت ثبت تجارت کارت سایرین در همراه بانک تجارتپول‌نیوز - بانک تجارت به منظور جلوگیری از برداشت های غیر مجاز در ثبت کارت های تجارت غیر از صاحب حساب در همراه بانک تجارت محدودیت ایجاد کرد.

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز،  با توجه به ابلاغیه مشترک اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و پلیس فضای تبادل اطلاعات (فتا) به بانک ها، بانک تجارت به منظور جلوگیری از برداشت های غیر مجاز از سامانه همراه بانک خود و افزایش ضریب امنیت، در ثبت کارت های تجارت غیر از صاحب حساب در این سامانه محدودیت ایجاد کرده است.

 

بر همین اساس از روز جمعه پنجم مهر ماه 98 ثبت تجارت کارت در همراه بانک تجارت توسط کاربرانی که کد ملی آن ها با صاحب حساب مغایرت دارد، امکان پذیر نیست .

 

همچنین سامانه همراه بانک به آن دسته از کاربران که پیش از این کارت های سایرین را در همراه بانک خود ثبت کرده اند به سبب وجود مغایرت در کد ملی دارنده کارت و کاربر امکان انجام عملیات بانکی را نداده و اطلاعات این کارتها بصورت خودکار از سامانه حذف می شوند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار