پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۷۴۲۳
۰۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۴
0

پول‌نیوز -  محمد صادق افراسیابی به سمت سرپرست معاونت امور محتوایی و رئیس گروه برنامه ریزی و بهبود عملکرد مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد.

به گزارش گروه فناوری پول‌نیوز، طی حکمی از سوی محمدرضا بهمنی، مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، محمد صادق افراسیابی به سمت سرپرست معاونت امور محتوایی و رئیس جدید گروه برنامه ریزی و بهبود عملکرد مرکز منصوب و از زحمات حسین ابطحی رئیس سابق گروه قدردانی شد.


انتصاب جدید در مرکز رسانه های دیجیتال


ایجاد اداره دبیرخانه مرکزی عملیاتی سازی برنامه تحول ارتقای نقش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در فضای مجازی، پشتیبانی کارشناسی حضور موثر مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در شوراها و کارگروه های مرتبط با حوزه فضای مجازی در داخل و خارج از وزارت متبوع، برنامه ریزی برای تقویت منابع مالی مرکز و جذب سرمایه گذاری برای تولید و نشر محتوا و خدمات فرهنگی در فضای مجازی و .... از اهم فعالیت های جدید گروه برنامه ریزی و بهبود عملکرد مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال است.

لازم به ذکر است افراسیابی تا زمان تصویب ساختار نهایی معاونت امور محتوایی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال سرپرستی این معاونت را برعهده خواهد داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار