پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۷۴۲۳
۰۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۴
0

پول‌نیوز -  محمد صادق افراسیابی به سمت سرپرست معاونت امور محتوایی و رئیس گروه برنامه ریزی و بهبود عملکرد مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد.

به گزارش گروه فناوری پول‌نیوز، طی حکمی از سوی محمدرضا بهمنی، مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، محمد صادق افراسیابی به سمت سرپرست معاونت امور محتوایی و رئیس جدید گروه برنامه ریزی و بهبود عملکرد مرکز منصوب و از زحمات حسین ابطحی رئیس سابق گروه قدردانی شد.


انتصاب جدید در مرکز رسانه های دیجیتال


ایجاد اداره دبیرخانه مرکزی عملیاتی سازی برنامه تحول ارتقای نقش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در فضای مجازی، پشتیبانی کارشناسی حضور موثر مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در شوراها و کارگروه های مرتبط با حوزه فضای مجازی در داخل و خارج از وزارت متبوع، برنامه ریزی برای تقویت منابع مالی مرکز و جذب سرمایه گذاری برای تولید و نشر محتوا و خدمات فرهنگی در فضای مجازی و .... از اهم فعالیت های جدید گروه برنامه ریزی و بهبود عملکرد مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال است.

لازم به ذکر است افراسیابی تا زمان تصویب ساختار نهایی معاونت امور محتوایی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال سرپرستی این معاونت را برعهده خواهد داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: