پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۷۳۹۱
۰۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵
0
هر سازمان در طول حیات خود دستخوش تغییرات و تحولات بسیاری است و این اعضای آن سازمان هستند که با تدبیر و هضم تغییرات، سازمان را به سمت اهداف تعریف شده پیش می برند.

پول‌نیوز - مدیرعامل بانک قوامین در جمع معاونین بانک و مدیرکل شعب و جمعی از مدیران ستادی مدیریت شعب بانک در استان قزوین در سخنانی یادآور شد: هر سازمان در طول حیات خود دستخوش تغییرات و تحولات بسیاری است و این اعضای آن سازمان هستند که با تدبیر و هضم تغییرات، سازمان را به سمت اهداف تعریف شده پیش می برند.

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، دکتر غلامحسن تقی نتاج که در نشست ارزیابی و نظارتی عملکرد شعب استان قزوین سخن می گفت، با تأکید بر نقش مهم توانمندی کارکنان در حفظ یکپارچگی سازمان این مقوله را مولفه ای اساسی در تداوم سلامت و حیات سازمان دانست و تصریح کرد: این اعضای یک سازمان هستند که با بهره گیری از تخصص و توانمندی های خود به نحو دلسوزانه و متعهدانه با حفظ یکپارچگی سازمانی چرخ های سازمان خود را در مسیر تعیین شده پیش می برند.

 

بررسی عملکرد شعب بانک در مجمع استانی قزوین


بر پایه این گزارش در مجمع نظارتی استان قزوین که با حضور رضا پارسا معاون نظارتی بانک ، علی درزی نیا معاون مالی،محسن دارایی معاون بازاریابی و امور شعب بانک و جمعی از روسای ادارات و نیز مدیرکل شعب بانک در استان قزوین و تیم همراه وی تشکیل شد؛ رضا پارسا معاون نظارتی بانک در گزارشی استان قزوین را چهاردهمین استان مورد بازبینی در سال جاری خواند.


وی ضمن تشریح مصوبات سال گذشته و اقدامات صورت گرفته پیرامون آن به مفاد گزارش تیم نظارتی بانک اشاره کرد که مهدی حق پرست مدیرکل شعب بانک در قزوین در دفاع از عملکرد همکاران خود به آن ها پاسخ داد.

 

بررسی عملکرد شعب بانک در مجمع استانی قزوین

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار