پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۷۳۸۷
۰۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷
0
استقرار دستگاه های خودپرداز (ATM) سیّار این بانک در مسیر تردد زائران اربعین حسینی، پرداخت ارز به زائران از طریق صرافی فراز اعتماد، اختصاص شعب کشیک در ساعت غیر اداری برای ارائه خدمات متنوع بانکی در سطح استان های ایلام، کرمانشاه و خوزستان از جمله اقداماتی است که بایستی برای آن در کمیته های فرعی استانی برنامه ریزی لازم هرچه سریعتر صورت پذیرد.

پول‌نیوز - اولین جلسه ستاد مرکزی اربعین پست بانک ایران با حضور دکتر شیری مدیرعامل برگزار و طی آن بر انجام هماهنگی های لازم برای خدمت رسانی هرچه بهتر به زائران حسینی تاکید شد.

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، شیری افزود: دکتر شیری مدیرعامل این بانک در این جلسه بر لزوم ارائه خدمات در دوبخش خدمات بانکی و خدمات اجتماعی تاکید کرد و افزود: استقرار دستگاه های خودپرداز (ATM) سیّار این بانک در مسیر تردد زائران اربعین حسینی، پرداخت ارز به زائران از طریق صرافی فراز اعتماد، اختصاص شعب کشیک در ساعت غیر اداری برای ارائه خدمات متنوع بانکی در سطح استان های ایلام، کرمانشاه و خوزستان از جمله اقداماتی است که بایستی برای آن در کمیته های فرعی استانی برنامه ریزی لازم هرچه سریعتر صورت پذیرد.

 

جلسه ستاد اربعین پست بانک برگزار شد


مدیرعامل پست بانک ایران تصریح کرد: در همین راستا موکب های ایجاد شده توسط کارکنان بانک و کارگزاران باجه های بانکی در پایانه های مرزی شلمچه، چزابه، مهران و خسروی از زائران اربعین حسینی پذیرائی می نمایند.


شیری تاکید کرد: برای خدمت رسانی مطلوب به زوار اربعین حضرت امام حسین (ع)، اقدامات لازم جهت تأمین وجه نقد دستگاه های خودپرداز (ATM) و پولرسانی مستمر و به موقع توسط شعب مرتبط استان های مذکور بکار گرفته شود.


وی اعلام کرد: بایستی تربیتی اتخاذ گردد تا مهمانسراها و اماکن پست بانک ایران در استان های ایلام، کرمانشاه و خوزستان با تمام ظرفیت، پذیرای اقامت زائرین باشد.


شیری در پایان خاطر نشان ساخت: در روز اربعین حسینی ایستگاه فرهنگی پست‌بانک‌ایران در میدان حرم‌ عبدالعظیم‌حسنی(ع) در شهرری مستقر شده و از عاشقان اهل‌بیت‌ علیهم‌السلام استقبال می‌نماید.

برچسب ها: پست بانک ، اربعین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار