پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۷۳۲۰
۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
0
قرارداد آموزش و پرورش با شرکت بیمه معلم در راستای پوشش بیمه ای بیش از 14 میلیون دانش آموز و فرهنگی در سراسر کشور برای ششمین سال متوالی و در پی رضایت آموزش و پرورش از این شرکت بیمه ای تمدید شد.

پول‌نیوز - عباس معینی معاونت فنی بیمه اشخاص بیمه معلم ضمن اعلام این خبر گفت: تمدید این قرارداد در پی رضایت وزارت آموزش و پرورش از پوشش بیمه ای دانش آموزان سراسر کشور و اقشار فرهنگی صورت پذیرفت و در این جهت خدمت گذاری بیمه معلم در سال 98 نیز به جامعه بزرگ فرهنگیان تداوم خواهد بخشید.


به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، وی با بیان اینکه رضایت بیمه گذار از بیمه گر مهم ترین عامل تمدید قراردادهای بیمه ای محسوب می شود، گفت: بازخوردهای مطلوب ادارات گسترده آموزش و پرورش از خدمات بیمه معلم به دلیل سرویس دهی مطلوب در استان های مختلف کشور، مهمترین عامل تصمیم گیری وزارت آموزش و پرورش در تداوم این قرارداد بود.

عباس معینی با اشاره به افزایش برخی تعهدات بیمه معلم در سال جدید گفت: در سال جدید با عنایت به تصمیمات بیمه گذار و تعاملاتی که با شرکت بیمه معلم صورت گرفت و با توجه به افزایش هزینه های بیمارستانی مقرر شد در میزان تعهدات، بازبینی صورت گیرد.

بر اساس تعاملات دو جانبه ، معاونت فنی بیمه اشخاص بیمه معلم تصریح کرد:

غرامت فوت ناشی از حادثه که سال قبل 70 میلیون ریال بوده به 100 میلیون ریال ارتقا یافته است.

در مباحث درمانی هزینه درمانی ناشی از حادثه که در سال گذشته 15 میلیون ریال بوده در سال جاری به رقم 20 میلیون ریال افزایش یافته است.

بر همین اساس هزینه اعمال جراحی بیمارستانی که سال قبل هفت میلیون و 500 هزار ریال بوده امسال به 20 میلیون ریال افزایش یافته است.

 

به گفته معاونت فنی بیمه اشخاص بیمه معلم، عمده ترین تغییرات در این سه بخش صورت گرفته و در سایر زمینه ها تغییرات محسوسی ایجاد نشده است.

عباس معینی معاونت فنی بیمه اشخاص بیمه معلم در ادامه به اطلاع رسانی های این شرکت به بیمه گذاران برای آشنایی با حقوق و مفاد قرارداد اشاره کرد و گفت: در نشریات و جراید وزارتخانه و بروشورهای توزیعی در ادارات اموزش و پرورش، تلاش می کنیم بیمه شدگان هر چه بیشتر به حقوق خود واقف شوند.

در این جهت امسال هم در قالب اطلاع رسانی های گسترده در مدارس در خصوص شرایط قرارداد و چگونگی دریافت خسارت و ... فعالیتهای جدیدی را در دستور کار قرار داده ایم و برای تک تک دانش اموزان کارت شناسایی منتشر می کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پروازهای فرودگاه مهرآباد برقرار شد
پول نیوز - پروازهای فرودگاه مهرآباد تهران با فروکش کردن شدت بارش برف از دقایقی قبل و نیز پاکسازی باند این فرودگاه، از سر گرفته شد.