پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۷۳۰۲
۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹
0
معجزه بزرگ حضرت امام (ره) این بود که باور مردم،شخصیت دادن به مرد و محور قراردادن آنان و خود را خادم مردم دانستن را ترویج و فرهنگ بسیجی یعنی فرهنگ ایثار، ازخودگذشتگی، اخلاق، تدین، اخلاص،خدمت و ..... را در جامعه نهادینه کرد.

پول‌نیوز - هفته دفاع مقدس یادآور مقاومت همه جانبه ملت شریف ایران،مقابل زیاده خواهی های دشمنان این مرز و بوم است و بسیجیان نماینده تفکر بسیجی و تفسیر روشن از تعبیر بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) هستند که فرمودند: " بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد."

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی روز دوشنبه اول مهرماه سال جاری در جمع بسیجیان این بانک با بیان مطلب فوق و گرامیداشت هفته دفاع مقدس،به چگونگی شکل گیری بسیج در کشور و نقش آن در سازماندهی جامعه برای رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی گفت: معجزه بزرگ حضرت امام (ره) این بود که باور مردم،شخصیت دادن به مرد و محور قراردادن آنان و خود را خادم مردم دانستن را ترویج و فرهنگ بسیجی یعنی فرهنگ ایثار، ازخودگذشتگی، اخلاق، تدین، اخلاص،خدمت و ..... را در جامعه نهادینه کرد.

 

 

خدارحمی با بیان اینکه وظیفه امروز ما در بانک کشاورزی و در کشور عمل به همان باورها وتبعیت از همان فرهنگ است افزود: به عبارت دیگر باید راهی را انتخاب کنیم که کشور و بانک پرتوان تر و شکوفاتر از هر زمان دیگر حرکت کنند.

 

وی اضافه کرد: باید زمینه و شرایطی را به وجود آوریم تا اخلاق کارگزاری به طور کامل رعایت و اجرا شود. همچنین باید در مسیری قرار گیریم که به تنظیم و بهبود امور مردم بیانجامد. مواجهه آگاهانه ایی که در بیانیه گام دوم انقلاب آمده است همین جا معنی پیدا می کند ، یعنی در شرایط پرتنش فعلی که دشمنان بد عهد ما به وجود آورده اند اعتماد افزایی و اطمینان سازی کنیم.

 

 

خدارحمی خاطر نشان کرد: این اعتمادسازی و اطمینان دهی با درستکاری و روحیه بسیجی و متابعت از همان فرهنگ ناب به دست می آید و امیدوارم همکاران بسیجی در بانک کشاورزی مشوق و مروج چنین روحیه ای باشند.

 

خدارحمی در بخش دیگری از سخنان خود کارکنان بانک کشاورزی و نقش آنان در خدمت رسانی به شریف ترین اقشار کشور را عملی بسیجی و ناشی ازتفکر و فرهنگ بسیجی توصیف کرد و افزود: همان طور که بارها اشاره کرده ام، تک تک کارکنان بانک کشاورزی به معنای واقعی بسیجی هستند یعنی در ارایه خدمت به هموطنان مصمم اند و با ارایه خدمات متنوع از یکدیگر سقبت می گیرند و کارنامه ای روشن و پرافتخار از خود برجا گذاشته اند.

 

مدیرعامل بانک کشاورزی از بسیجیان بانک و از مجموعه اقداماتی که برای بسط فرهنگ بسیجی و بزرگداشت هفته دفاع مقدس انجام داده اند تشکر و ابراز امیدواری کرد: بسیجیان همچون همیشه در اجرای برنامه های خود رضایت خدا و مردم را در نظر بگیرند.

 

بر اساس این گزارش، پیش از سخنرانی مدیرعامل بانک کشاورزی محمد صدیق فرمانده حوزه مقاومت بسیج این بانک گزارش مفصلی از عملکرد 8 ماه گذشته این حوزه ارایه و خاطر نشان کرد: نزدیک به 10 هزار نفر در بانک کشاورزی عضو بسیج هستند و بر اساس آمارها و سیاست های وزارت امور اقتصادی و دارایی جذب حداکثری و 100درصدی در این حوزه محقق شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.