پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۷۲۰۳
۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴
0
گروه خودروسازی سایپا با برنامه‌های مدیریت ارشد خود و تلاش همه کارکنان روزانه بیش از ۲ هزار خودرو تولید می‌کند که این عدد یک دستاورد در شرایط تحریم محسوب می‌شود.

پول‌نیوز - ناصر آقامحمدي در مراسم افتتاح نمايشگاه دفاع مقدس گروه خودروسازي سايپا در پارس‌خودرو افزود: با وجود همه محدودیت‌های ناشی از تحریم‌های ظالمانه، گروه خودروسازی سایپا با برنامه‌های مدیریت ارشد خود و تلاش همه کارکنان روزانه بیش از ۲ هزار خودرو تولید می‌کند که این عدد یک دستاورد در شرایط تحریم محسوب می‌شود.


به گزارش گروه خودرو پول‌نیوز، مديرعامل پارس‌خودرو افزود: همه تلاش کارکنان و فعالان شاغل در گروه سایپا استفاده از ظرفیت‌های داخلی جهت بی‌اثرکردن تحریم‌ها و محدودیت‌ها است که تاکنون نیز موفق به این امر شده‌اند.

 

توليد روزانه 2 هزار خودرو، دستاورد سايپا در دوران تحريم


مديرعامل پارس‌خودرو ادامه داد: كاركنان گروه خودروسازي سايپا به‌عنوان سربازان عرصه توليد، با تمام توان به مقابله با جنگ اقتصادي رفته‌اند.

 

وي گفت: دشمن در جنگ نابرابر اقتصادي تلاش مي‌كند صنعت و اقتصاد كشور را هدف قرار دهد اما كاركنان صنعت خودرو به‌عنوان يكي از مهم‌ترين و اصلي‌ترين صنايع كشور، به ساماندهي فعاليت‌هاي خود براي بي‌اثر كردن تحريم‌ها و رونق‌بخشي به توليد داخلي ادامه خواهند داد.

برچسب ها: خودرو ، سایپا ، نمایشگاه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار