پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۷۱۲۵
۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰
0
با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، کسب و کار شبکه نمایندگی‌ها در حوزه بازرگانی قطعات به زودی متحول خواهد شد.

پول‌نیوز - با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، کسب و کار شبکه نمایندگی‌ها در حوزه بازرگانی قطعات به زودی متحول خواهد شد.

 

به گزارش گروه خودرو پول‌نیوز، قائم مقام مدیرعامل سایپایدک در امور بازرگانی با اشاره به تغییرات انجام شده در حوزه بازرگانی سایپایدک، گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، کسب و کار شبکه نمایندگی‌ها در حوزه بازرگانی قطعات به زودی متحول خواهد شد.


بابک منصوری در جمع مدیران نمایندگی‌های استان زنجان، برخورداری گروه سایپا از شبکه بزرگ نمایندگی‌ها را یک مزیت رقابتی در خدمات پس از فروش دانست و افزود: جدا از بحث خدمات، شبکه نمایندگی‌ها از قابلیت‌های فراوانی برای گسترش سهم بازار قطعات یدکی برخوردارند.

 

رفع مشکل کمبود قطعات یدکی در نمایندگی‌های سایپا


وی گفت: با برنامه ریزی‌های انجام شده، مشکل کمبود قطعات یدکی در شبکه نمایندگی‌ها در آینده نزدیک رفع خواهد شد و خرید قطعات نیز بر مبنای نیاز مشتریان شبکه نمایندگی‌ها خواهد بود.


آقای منصوری ادامه داد: به منظور حل مشکلات نمایندگی‌ها در زمینه تامین قطعه، در هر دفتر منطقه‌ای یک کارشناس بازرگانی مستقر خواهد شد تا نیاز نمایندگی‌ها به قطعات یدکی در سریع‌ترین زمان ممکن برطرف شود.


قائم مقام مدیرعامل سایپایدک تاکید کرد: با استخراج ضریب مصرف قطعات و تدوین برنامه و اختصاص بودجه، مشکل تامین به موقع قطعات مرتفع خواهد شد که رضایت بیشتر مشتریان را به دنبال خواهد داشت.


وی اضافه کرد: قطعات مورد تایید سایپا، با برند انحصاری در بازار توزیع خواهد شد و با توجه به شرایط، شاهد تثبیت قیمت‌ها در بازار خواهیم بود.


آقای منصوری با اشاره به اهمیت بسته بندی مناسب قطعات خودرو در افزایش سهم بازار، گفت: در نیمه دوم سال بسته بندی قطعات سایپایدک با تغییر مواجه می‌شود.


قائم مقام مدیرعامل سایپایدک افزود: همچنین در رویکرد‌های جدید حوزه بازرگانی، قیمت قطعات یدکی سایپا کاملا رقابتی خواهد شد ضمن اینکه کیفیت قطعات سایپا قابل مقایسه با قطعات متفرقه نیست و همه استاندارد‌های خودروساز در قطعات یدکی سایپا لحاظ می‌شود.


وی گفت: حوزه بازرگانی به سمت تخصصی شدن پیش رفته است و ارتباط با نمایندگی‌ها در زمینه بازرگانی قطعات یدکی تقویت می‌شود.


آقای منصوری با بیان اینکه ارتباط سایپایدک و نمایندگی‌ها مستمر و دوسویه است، ادامه داد: به منظور تقویت این رابطه صمیمانه، فضایی اختصاصی برای نماینده‌ها به منظور پیگیری امور بازرگانی قطعات یدکی در دفتر مرکزی ایجاد می‌شود.

برچسب ها: سایپا ، خودرو ، نمایندگی ، قطعه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: