پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۶۹۹۳
۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶
0
بهره برداری از پلتفرم جدید در دوران سخت تحریم ها که خودروسازان در تامین برخی از قطعات های تک با مشکل روبه رو هستند کار سختی به نظر می رسد.

پول نیوز - خوشبختانه با به راه افتادن نهضت داخلی سازی قطعات به ابتکار وزیر صمت و همکاری شرکت های دانش بنیان و همت بلند ونگاه ملی به همکاری با صنعت خودرو باعث شده اخبار مثبتی از گوشه وکنار حاکی از تولیدپلتفرم های جدید وبه خصوص در ایران خودرو دارد.

 

به گزارش پول نیوز، حسن وفادار نایب رئیس هیات مدیره ایران خودرو در یاداشتی نوشت: بهره برداری از پلتفرم جدید در دوران سخت تحریم ها که خودروسازان در تامین برخی از قطعات های تک با مشکل روبه رو هستند کار سختی به نظر می رسد.


اما نباید فراموش کرد که باهمت وتلاش مردان جهبه وجنگ موج‌های بلند تحریم کم کم در حال خنثی شدن است که در نتیجه این تلاش ها امروز خودروهایی با پلتفرم‌های جدید در حال طرح ریزی برای تولید در ایران خودرو هستندکه وابستگی به طرف خارجی ندارد.

 

ایران خودرو: پلتفرم جدید در راه است


در سال های گذشته و در دوران برجام ، خودروسازان اقداماتی را در حوزه انتقال دانش فنی به داخل کشور آغاز کرده بودندکه حالا وقت آن رسیده تا از این تجارب بهره ببرند.


خوشبختانه با به راه افتادن نهضت داخلی سازی قطعات به ابتکار وزیر صمت و همکاری شرکت های دانش بنیان و همت بلند و نگاه ملی به همکاری با صنعت خودرو باعث شده اخبار مثبتی از گوشه وکنار حاکی از تولید پلتفرم های جدید و به خصوص در ایران خودرو دارد.


در واقع در دوران تحریم شنیدن از این دست خبرها باعث دلگرمی و جریان دوباره خون در رگ های صنعت خودرو است .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.