پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۶۹۹۳
۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶
0
بهره برداری از پلتفرم جدید در دوران سخت تحریم ها که خودروسازان در تامین برخی از قطعات های تک با مشکل روبه رو هستند کار سختی به نظر می رسد.

پول نیوز - خوشبختانه با به راه افتادن نهضت داخلی سازی قطعات به ابتکار وزیر صمت و همکاری شرکت های دانش بنیان و همت بلند ونگاه ملی به همکاری با صنعت خودرو باعث شده اخبار مثبتی از گوشه وکنار حاکی از تولیدپلتفرم های جدید وبه خصوص در ایران خودرو دارد.

 

به گزارش پول نیوز، حسن وفادار نایب رئیس هیات مدیره ایران خودرو در یاداشتی نوشت: بهره برداری از پلتفرم جدید در دوران سخت تحریم ها که خودروسازان در تامین برخی از قطعات های تک با مشکل روبه رو هستند کار سختی به نظر می رسد.


اما نباید فراموش کرد که باهمت وتلاش مردان جهبه وجنگ موج‌های بلند تحریم کم کم در حال خنثی شدن است که در نتیجه این تلاش ها امروز خودروهایی با پلتفرم‌های جدید در حال طرح ریزی برای تولید در ایران خودرو هستندکه وابستگی به طرف خارجی ندارد.

 

ایران خودرو: پلتفرم جدید در راه است


در سال های گذشته و در دوران برجام ، خودروسازان اقداماتی را در حوزه انتقال دانش فنی به داخل کشور آغاز کرده بودندکه حالا وقت آن رسیده تا از این تجارب بهره ببرند.


خوشبختانه با به راه افتادن نهضت داخلی سازی قطعات به ابتکار وزیر صمت و همکاری شرکت های دانش بنیان و همت بلند و نگاه ملی به همکاری با صنعت خودرو باعث شده اخبار مثبتی از گوشه وکنار حاکی از تولید پلتفرم های جدید و به خصوص در ایران خودرو دارد.


در واقع در دوران تحریم شنیدن از این دست خبرها باعث دلگرمی و جریان دوباره خون در رگ های صنعت خودرو است .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار