پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۶۹۲۹
۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
0
پول‌نیوز - سرمربی رئال مادرید بعد از شکست برابر پاری سن ژرمن به انتقاد از عملکرد شاگردانش پرداخت و آن‌ها را شایسته شکست دانست.

به گزارش مارکا، رئال مادرید فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا را ناامید کننده آغاز کرد. رئال که مهمان پاری سن ژرمن بود با سه گل تن به شکست داد.
 
زیدان در نشست خبری بعد از بازی درباره دلیل اصلی شکست تیمش گفت: ما تن به شکست دادیم چرا که پاری سن ژرمن از هر نظر بهتر از ما بود. آنچه که باعث ناراحتی من می‌شود این است که اصلا قدرت لازم برای پیروزی نداشتیم. وقتی با انگیزه و قدرت وارد بازی نمی‌شوید شرایط برای شما سخت و بغرنج می‌شود.
 
سرمربی رئال مادرید ادامه داد: پاری سن ژرمن در خلق موقعیت گلزنی بهتر ظاهر شد. اینکه حریف صاحب موقعیت گلزنی می‌شود من را نگران نمی‌کند بلکه موضوع نگران کننده این است که ما بدون انگیزه برای پیروزی وارد میدان شدیم. اصلا در شرایط مسابقه نبودیم. نتوانستیم فرصت گلزنی ایجاد کنیم. دو گل به ثمر رساندیم که هر دو توسط VAR مردود اعلام شد.
 
زیدان درباره عملکرد ناامید کننده کورتوا گفت: کسی را متهم نمی‌کنم. باید این شکست را فراموش کنیم. وقتی تن به شکست می‌دهیم همه مقصر هستند. ما در این دیدار حتی نمی‌توانستیم به طرف دروازه حریف شوت بزنیم.

سرمربی رئال در پایان گفت: بار دیگر باید اعتراف کنم که مشکل اصلی ما این بود که اصلا در جریان بازی نبودیم و انگیزه لازم را برای پیروزی نداشتیم. پاری سن ژرمن بهتر از ما بازی کرد و شایسته پیروزی هم بود.

زیدان در پایان گفت: پاری سن ژرمن بهتر از ما بازی کرد و شایسته پیروزی هم بود. ما بد بودیم و باختیم. تیم حریف فشار زیادی روی ما آورد و همین باعث شد تا اشتباه کنیم و در نهایت هم تن به شکست دادیم.
برچسب ها: فوتبال ، رئال مادرید
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار