پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۶۸۵۱
۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۶
0
مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: طرح فراخوان بیمار، گام جدید این سازمان در راستای خدمات الکترونیک است.

پول‌نیوز -  بمنظور رعایت دقیق مفاد حقوق شهروندی، اجرای طرح تکریم ارباب رجوع، مانیتورهای طرح فراخوان بیمار با هدف شفاف سازی و مدیریت نوبت بیماران در پلی کلینیک تخصصی حکیم هیدجی زنجان نصب و راه اندازی شد.


به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، دکتر علی محمدی مدیر درمان تامین اجتماعی زنجان در این خصوص اظهار داشت: قبل از اجرای طرح فراخوان بیمار، بیماران پشت در اتاق پزشک تجمع می کردند که در شان بیمه شدگان نبود.


طرح فراخوان بیماران گام جدید سازمان تامین اجتماعی در راستای خدمات الکترونیک


وی جلوگیری از تجمع بیماران در درمانگاه های عمومی، کاهش نیاز به حضور فیزیکی منشی پزشک، ایجاد اعتماد و تضمین سلامت روانی بیماران از حیث صحت نوبت دهی بدون واسطه نیروی انسانی، رعایت دقیق حقوق بیماران و متعاقب آن تحقق حقوق شهروندی، رعایت نظم و کاهش آلودگی صوتی در سالن انتظار، مدیریت نوبتها توسط مراجعین، به حداقل رسیدن سردرگمی بیماران در مراجعه به اتاق پزشکان بدلیل نمایش نام و شماره نوبت بیماران و نام و شماره اتاق پزشکان در مانیتورهای راه اندازی شده و استقبال شدید مراجعین از الکترونیکی شدن کلیه خدمات را از مزایای اجرای این طرح برشمرد.

مدیر درمان تامین اجتماعی زنجان گفت: تمامی تلاشمان بر این است تا حقوق بیماران را به طور کامل رعایت کنیم.


دکتر محمدی افزود: این طرح چند ماه پیش بصورت پایلوت در درمانگاه شهدای شهرستان خرمدره اجرا شد که با رضایت مندی بالای بیمه شدگان و مراجعین همراه بود.


وی خاطرنشان کرد: مقرر است پس از تامین اعتبارات لازم از لحاظ زیر ساختی و امکانات سخت افزاری، این طرح در تمامی مراکز درمانی تامین اجتماعی استان اعم از مراکز بستری و سرپایی به مرحله اجرا در آید.

برچسب ها: تامین اجتماعی ، بیمه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار