پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۶۸۳۹
۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴
0
مهندس ابوالفضل شهباز مدير عامل شركت آب و فاضلاب ساوه با اعلام خبر فوق افزود: هرساله به منظور جلوگيري از گرفتگي و انسداد در شبكه هاي فاضلاب با توجه به بودجه مصوب و بر اساس برنامه زمانبندي تمامي شبكه هاي فاضلاب شستشو مي شود.

پول‌نیوز - به منظور پاكسازي وجلوگيري از گرفتگي شبكه جمع آوري فاضلاب و افزايش سطح بهداشت ، شركت آب وفاضلاب ساوه طي 5 ماهه نخست سالجاري اقدام به شستشوي 42 كيلومتراز شبكه جمع آوري فاضلاب اين شهر نمود.

 

به گزارش گروه انرزی پول‌نیوز، مهندس ابوالفضل شهباز مدير عامل شركت آب و فاضلاب ساوه با اعلام خبر فوق افزود: هرساله به منظور جلوگيري از گرفتگي و انسداد در شبكه هاي فاضلاب با توجه به بودجه مصوب و بر اساس برنامه زمانبندي تمامي شبكه هاي فاضلاب شستشو مي شود.

 

شستشوی 50 درصد از شبكه جمع آوری فاضلاب شهر ساوه


وي با اشاره به اينكه 90 كيلومتر از 120 كيلومتر شبكه جمع آوري فاضلاب اجرا شده در شهر ساوه در دست بهره برداري مي باشد عنوان كرد: طي 5 ماهه اول سالجاري با شستشوي 42 كيلومتر از شبكه فاضلاب در دست بهره برداري شهر ساوه ،حدود 50 درصد از شبكه جمع آوري فاضلاب اين شهر شستشو شده و مااقي شبكه نيز تا پايان سال شستشو مي شود.

مديرعامل شركت آب و فاضلاب ساوه در ادامه تصريح كرد: با توجه به بررسي هاي بعمل آمده در شبكه جمع آوري فاضلاب شهر ساوه و نياز فوري مناطق امير كبير و بلوار آزادي اين شهر ، شستشو شبكه فاضلاب اين مناطق به ميزان 9 كيلومتر در اولويت قرار گرفت و نسبت به آن اقدام شد.


وي اعتبار مصوب براي شستشوي شبكه فاضلاب شهر ساوه را به مبلغ 600 ميليون ريال اعلام نمودو تصريح كرد: اين عمليات به صورت اماني توسط همكاران شركت انجام مي شود.

برچسب ها: ساوه ، فاضلاب
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار