پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۶۶۹۲
۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲
0
معاون فنی شرکت سهامی بیمه ایران گفت:در این مدت نسبت خسارت شرکت در مقایسه با سال گذشته با ۱۰ درصد کاهش از ۶۲ درصد به ۴۸ درصد رسیده است.

دستیابی بیمه ایران به رشد 52 درصدی در تولید حق بیمهپول‌نیوز - معاون فنی شرکت سهامی بیمه ایران با اعلام اینکه این شرکت در ۵ ماهه نخست سال ۹۸ موفق به افزایش ۵۲ درصدی در تولید حق بیمه شده است، گفت:در این مدت نسبت خسارت شرکت در مقایسه با سال گذشته با ۱۰ درصد کاهش از ۶۲ درصد به ۴۸ درصد رسیده است.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، محمد زاهدنیا با اشاره به اینکه بیشترین رشد حق بیمه مربوط به رشته هواپیما با ۳۹۳درصد،حمل و نقل کالا با ۳۵۸ درصد و کشتی با ۱۸۸ درصد بوده؛ افزود: با تداوم روند غربالگری، مدیریت ریسک و اجرای برنامه متوازن سازی پرتفوی، توانستیم کمترین رشد را در رشته های بیمه درمان با ۲۴ درصد و بیمه شخص ثالث اتومبیل با ۳۹ درصد مدیریت کنیم.


معاون فنی بیمه ایران نسبت خسارت بیمه درمان را با ۳۲ درصد کاهش در مقطع زمانی مذکور معادل ۶۳ درصد و نسبت خسارت بیمه شخص ثالث را با ۴ درصد کاهش ۵۴ درصد اعلام کرد.


محمد زاهدنیا کاهش ۱۰ درصدی خسارت‌های بیمه ایران را مرهون اعمال سیاست ها و رویکردهای حرفه ای و استانداردهای فنی بیمه گری در مجموعه ستادی و اجرایی بیمه ایران دانست و افزود: در صورتی‌که تکالیف و الزامات و اجبار قانونی در برخی رشته های بیمه ای نبود وضعیت و شاخص های مطلوب کنونی به مراتب بهتر می شد.


معاون فنی بیمه ایران ضمن دعوت از متقاضیان دریافت پروانه نمایندگی بیمه زندگی از بیمه ایران، رشد این رشته را در ۵ ماهه ۹۸ معادل ۱۰۷ درصد و تعداد نمایندگان اختصاصی بیمه زندگی را حدود ۲۷۰۰ نماینده عنوان کرد.

برچسب ها: بیمه ایران ، بیمه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار