پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۶۵۵۴
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۷
0
علیرضا آقا ملک فرمانده آتش نشانان اعزامی در این باره گفت: به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودرو سواری پژو روآ که در کنار بزرگراه پارک شده بود به علت نا معلوم از قسمت موتور دچار آتش سوزی شده است.

پول‌نیوز - بروز آتش سوزی خودرو سواری در بزرگراه یادگار امام، خسارت مالی بر جای گذاشت.

 

در پی اطلاع رسانی شهروندان به سامانه ۱۲۵ مبنی بر مشاهده آتش سوزی در یک دستگاه خودروی سواری پژو روآ در بزرگراه یادگار امام شمال به جنوب، ورودی بزرگراه حکیم، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت ۱۶:۰۹ دقیقه روز گذشته آتش نشانان ایستگاه ۵۵ را به محل حادثه اعزام کرد.

 

علیرضا آقا ملک فرمانده آتش نشانان اعزامی در این باره گفت: به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودرو سواری پژو روآ که در کنار بزرگراه پارک شده بود به علت نا معلوم از قسمت موتور دچار آتش سوزی شده و آتش نشانان بی درنگ پس از رسیدن به محل حادثه با استفاده از لوله های آبدهی، شعله های آتش را مهار و خاموش کردند.

 

وی افزود: نیروهای عملیات پس از مهار شعله های آتش، ایمن سازی و سرد کردن قطعات فلزی داغ موتورخودرو از بروز شعله وری مجدد جلوگیری کردند.

 

این فرمانده آتش نشانی خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از تحویل خودرو سواری حادثه دیده به عوامل انتظامی و پلیس راهور به ماموریت خود پایان دادند.

منبع: مهر
برچسب ها: آتش سوزی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار