پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۶۲۸۱
۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴
0
نماینده ی محترم ولی فقیه از بانک قوامین به عنوان سازمان پیشرو در تحقق فریضه ی امربه معروف و نهی ازمنکر قدردانی و تندیس سلامت اداری و نیز لوح تقدیر را به مدیر کل شعب بانک قوامین و رئیس شورای امر به معروف و نهی ازمنکر در استان مذکور اهدا کرد .

پول‌نیوز - هم زمان با گرامیداشت هفته ی امر به معروف و نهی از منکر و در مراسمی که به همین منظور با حضور مسئولین لشکری و کشوری استان کردستان برگزار شد ؛ از علیرضا عباسی فرید مدیر کل شعب بانک با اهداء اوح تقدیر و تندیس سلامت اداری از سوی نماینده ی محترم ولی فقیه در استان مذکور قدردانی به عمل آمد .

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، در همایش سراسری بزرگداشت امر به معروف و نهی از منکر که با حضور کلیه ی مسئولین و مدیران بخش دولتی و خصوصی در این استان برگزار شد ؛ نماینده ی محترم ولی فقیه از بانک قوامین به عنوان سازمان پیشرو در تحقق فریضه ی امربه معروف و نهی ازمنکر قدردانی و تندیس سلامت اداری و نیز لوح تقدیر را به مدیر کل شعب بانک قوامین و رئیس شورای امر به معروف و نهی ازمنکر در استان مذکور اهدا کرد .

 

اهداء تندیس سلامت اداری به بانک قوامین استان کردستان


بر اساس گزارش مذکور در این همایش استانی که هم زمان با ایام سوگواری سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین (ع) در دهه ی اول محرم برگزار گردید بانک قوامین از سوی نماینده ی محترم ولی فقیه به عنوان سازمان برتر آمر به معروف و ناهی از منکر در سال جاری معرفی شد .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار