پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۶۱۲۴
۱۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۴
0
پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده‌های عملیاتی سطح استان سیستان و بلوچستان در بررسی پرونده‌های سرقت‌های مسلحانه و به‌عنف، ۱۴ نفر از عاملان این سرقت‌ها را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.

پول‌نیوز - جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ۱۴ نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه و به‌عنف در جنوب‌شرق کشور دستگیر شدند.

 

 سردار احمد طاهری اظهار داشت: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده‌های عملیاتی سطح استان سیستان و بلوچستان در بررسی پرونده‌های سرقت‌های مسلحانه و به‌عنف، ۱۴ نفر از عاملان این سرقت‌ها را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.

 

وی افزود: در این راستا مأموران انتظامی شهرستان‌های زاهدان، ایرانشهر، دلگان و چابهار با هماهنگی‌های قضائی طی ۵ روز گذشته این سارقان را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنها مقادیری سلاح و مهمات کشف کردند.

 

جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: در این رابطه یک دستگاه خودرو، ۵ دستگاه تلفن همراه و مقادیری وجه نقدو مدارک هویتی سرقت شده کشف و به مالباختگان تحویل شد.

 

وی ادامه داد: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده به ۲ فقره سرقت خودرو، ۱۳ فقره سرقت تلفن همراه و ۲ فقره سرقت وجوه نقد و کیف پول اعتراف کردند.

 

سردار طاهری با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرایم احتمالی تصریح کرد: پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح‌های ارتقا امنیت اجتماعی به ویژه در برخورد با جرایم خشن، سرقت‌های به‌عنف و مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

 

وی تأکید کرد: تمام فعالیت‌ها و اقدامات نیروی انتظامی در همه حوزه‌های پیشگیری از جرایم مهم است ولی مسأله سرقت به لحاظ تبعات آن در جامعه که موجب پایین آمدن احساس امنیت شده و منافع فردی و عمومی را به صورت مشهود دچار خسارت می‌کند اهمیت ویژه‌ای برای پلیس دارد.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: