پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۶۱۱۵
۱۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۴
0
محل حادثه یک ساختمان ۱۰طبقه اداری بود که در این ساعت تعطیل بود. در برخی طبقات این ساختمان کارگران مشغول کار بودند و در طبقه ششم آن نیز مقداری ضایعات جمع‌آوری شده بود که این ضایعات دچار حریق شده.

پول‌نیوز -  سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از حریق در یک ساختمان اداری در خیابان کریم‌خان خبر داد.

 

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی  درباره جزییات این حادثه گفت: ساعت ۱۷:۱۱ عصر امروز یک‌مورد آتش‌سوزی در یک ساختمان در خیابان کریم‌خان بعد از پل به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده شد.

 

وی با بیان اینکه بلافاصله ۳ ایستگاه به محل حادثه اعزام شد، گفت: محل حادثه یک ساختمان ۱۰طبقه اداری بود که در این ساعت تعطیل بود. در برخی طبقات این ساختمان کارگران مشغول کار بودند و در طبقه ششم آن نیز مقداری ضایعات جمع‌آوری شده بود که این ضایعات دچار حریق شده و از آنجا که کنار رایزر(لوله‌های پلی‌اتیلن) قرار داشته باعث شده بود از بالا تا پایین این بخش رایزر حریق ایجاد شود.

 

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: آتش در برخی طبقات به بخش‌های دیگر نیز سرایت کرده و در پشت‌بام نیز دود از بخش رایزر خارج شده بود.

 

ملکی تصریح کرد: نیروها در محل به سرعت عملیات را آغاز کرده و در حال حاضر تحت کنترل است و در بیشتر قسمت‌ها آتش خاموش شده است. تا این لحظه نیز مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشتیم.

منبع: ایلنا
برچسب ها: آتش سوزی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار