پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۵۷۲۵
۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۳
0
بانک‌های استان در موضوع رفع موانع تولید بسیار خوب عمل کردند.؛ جذب کامل اعتبارات و پرداخت ۱۰۲ درصدی تسهیلات رونق تولید نشان از تلاش خوب بانک کشاورزی دارد که از این بابت رضایت کامل داریم.

پول‌نیوز - علیرضا آشناگر استاندار سمنان در جریان سفر فرهاد فنودی عضو هیئت مدیره بانک به این استان ، از اقدامات و عملکرد بانک کشاورزی قدردانی کرد.

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، در این دیدار که در روز پنج شنبه هفتم شهریور ماه صورت گرفت، علیرضا آشناگر، استاندار سمنان طی سخنانی اظهار داشت: بانک‌های استان در موضوع رفع موانع تولید بسیار خوب عمل کردند.؛ جذب کامل اعتبارات و پرداخت ۱۰۲ درصدی تسهیلات رونق تولید نشان از تلاش خوب بانک کشاورزی دارد که از این بابت رضایت کامل داریم.

 

قدردانی استاندار سمنان از عملکرد بانک کشاورزی

 

استاندار سمنان در ادامه به موفقیت کسب‌شده و کسب عنوان استان برتر در جشنواره شهید رجایی اشاره و عنوان کرد:این موفقیت حاصل تلاش جمعی مدیران و مجموعه کارکنان دولت در استان سمنان است.

 

مهندس فنودی عضو هیئت مدیره بانک نیز طی سخنانی اظهار کرد: کسب عنوان استان برتر و دریافت لوح سپاس از رئیس‌جمهور در جشنواره شهید رجایی اتفاق خوبی برای استان سمنان است.

 

وی تصریح کرد: در مقایسه ظرفیت‌های استان سمنان با استان‌های مشابه می‌توان نتیجه گرفت که عملکرد این استان بسیار خوب بوده و در اکثر شاخص‌ها جزو استان‌های برتر کشور است.

 

عضو هیأت مدیره بانک کشاورزی ادامه داد: با عنایت به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، مدت زمان ارسال برخی پرونده‌های دریافت تسهیلات به تهران تا زمان بازگشت آن به استان سمنان، حداکثر ۱۵ روز است.

 

فنودی گفت: بانک کشاورزی با افزایش ۳۰ درصدی سقف پرداخت‌های مدیریت استان و شعب شهرستان تلاش کرد تا رضایتمندی مشتریان را از بانک افزایش دهد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار