پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۵۵۱۶
۰۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۸
0
مقیمی با بيان اين كه با افزايش ساخت داخل قطعات براي محصولات توليدي، تا 40 ميليون يورو كاهش ارزبري خواهيم داشت از تامين بخشي از نياز ارزي از محل صادرات خودرو و قطعه خبر داد و گفت: ميزان ارزبري، در ادامه توليد امسال افزايش نيز خواهد داشت.

پول‌نیوز - مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو گفت: پيش از تعطيلات تابستاني، حدود 88 هزار خودروي ناقص در كف كارخانه وجود داشت كه با همت پرسنل در 10 روز تعطيل، اين عدد به حدود 65 هزار دستگاه كاهش يافت. هدف اين است كه خودروها را هر چه سريع تر تكميل كرده و تحويل مشتريان دهيم.

 

به گزارش گروه خودرو پول‌نیوز، فرشاد مقيمي در بازديد وزير صنعت، معدن و تجارت و هيات همراه از خطوط توليد ايران خودرو، از جديت براي به روز رساني معوقات و همچنين تعهدات فروش‌هاي فوري محصولات خبر داد.

 

برنامه كاهش ارزبري 40 ميليون يورو با افزايش عمق ساخت داخل قطعات


مقيمي افزود: تا ابتداي شهريورماه امسال 136 هزار و 307 دستگاه توليد كرده ايم كه با تحقق اهداف توليد، علاوه بر پاسخگويي به تمامي تعهدات معوق، امكان ايجاد تعهد جديد را نيز خواهيم داشت. وي در عين حال لازمه دستيابي به هدف توليد حمايت از سوي نهادهاي مرتبط دانست.


مقيمي تاكيد كرد: مهم ترين مساله اي كه در حال حاضر با آن مواجه هستيم تقدينگي براي تكميل و توليد خودرو است، برآورد صورت گرفته 30 هزار ميلياد تومان است كه بخشي از آن از طريق فروش محصولات تامين خواهد شد اما بخشي ديگر از آن بايد از محل‌هاي ديگر تامين شود.


وي با بيان اين كه با افزايش ساخت داخل قطعات براي محصولات توليدي، تا 40 ميليون يورو كاهش ارزبري خواهيم داشت از تامين بخشي از نياز ارزي از محل صادرات خودرو و قطعه خبر داد و گفت: ميزان ارزبري، در ادامه توليد امسال افزايش نيز خواهد داشت.

 

و گفت: اقدامات اجرايي در داخل ايران خودرو درحال انجام است و با حمايت از سوي دستگاه هاي ذيربط تمامي برنامه ها قابل اجرا خواهد بود.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار