پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

September 2019 22 / يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۱۵۲۹۳
۰۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰
0
براساس نقشه‌های هواشناسی امروز در ساعات بعدازظهر برای ۸ استان کشور رگبار پراکنده باران با احتمال رعد و برق و و وزش باد پیش بینی می‌شود.

پول‌نیوز - براساس آخرین نقشه‌های هواشناسی امروز در ساعات بعدازظهر برای شمال استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل، ارتفاعات البرز در استان‌های زنجان، قزوین، البرز و تهران و همچنین شرق هرمزگان رگبار پراکنده با احتمال رعد و برق و وزش باد برای استان‌های گیلان و مازندران بارش خفیف باران پیش بینی می‌شود.

روز سه شنبه علاوه بر مناطق فوق در غرب گلستان، بارش خفیف باران و در شمال استان‌های کردستان و زنجان شاهد رگبار پراکنده با احتمال رعد و برق و وزش باد خواهیم بود. از بعدازظهر و اوایل شب چهارشنبه بتدریج با نفوذ جریانات شمالی، برای سواحل دریای خزر بارش پراکنده باران پیش بینی می‌شود.

روز پنج شنبه برای استان‌های گیلان، مازندران و گلستان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، شمال سمنان و ارتفاعات زنجان، قزوین، البرز و تهران رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد و برای جنوب غرب اصفهان، چهار محال و بختیاری و شمال کهگیلویه و بویر احمد بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی می‌شود. روز جمعه علاوه بر مناطق یاد شده در شمال استان‌های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، مناطقی از خراسان رضوی و خراسان شمالی شاهد رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش بادخواهیم داشت.


تا آخر هفته در برخی مناطق شرق و جنوب شرق کشور به ویژه منطقه زابل، شرق کرمان و هرمزگان، در برخی ساعات وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک پیش بینی می‌شود و در سایر مناطق کشور جو پایداری حاکم خواهد بود. طی سه روز آینده دمای هوا در سواحل دریای خزر بین تا ۵ درجه کاهش می‌یابد و در روز سه شنبه دریای خزر مواج پیش بینی می‌شود.

 

/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار