پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

September 2019 17 / سه‌شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۱۵۲۴۳
۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸
0
در دولت یازدهم و دوازدهم نیز پنج هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات نیز برای ساختن ۵۰۰ هزار واحد مسکونی روستایی به مردم اعطا شده است.

پول‌نیوز -  در دولت‌های یازدهم و دوازدهم ۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای ساختن ۵۰۰ هزار واحد مسکونی روستایی به مردم اعطا شده است.


علیرضا تابش، رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، در جلسه مشترک شورای برنامه‌ریزی و توسعه و ستاد اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری، بیان کرد: در جریان بارندگی‌های اخیر در چهارمحال و بختیاری، روستاهای استان آسیب دیده‌اند و امکان رانش زمین در حدود ۲۵ روستای در معرض خطر وجود دارد که باید تثبیت وضعیت یا جابه‌جا شوند.

 

اعطای بیش از ۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای ساخت مسکن روستایی


وی تأکید کرد: در راستای حل این مشکل و نجات مردم این روستاها، باید یک مصوبه به هیأت دولت برود و مورد تصویب قرار گیرد.


تابش با اشاره به اینکه در عرصه مسکن روستایی کارهای خوبی در کشور انجام شده است، گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب حدود ۱۷ هزار میلیارد تومان تسهیلات مسکن روستایی پرداخت و یک میلیون و ۷۰۰ هزار واحد مسکونی روستایی ساخته شده است.


رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ادامه داد: در دولت یازدهم و دوازدهم نیز پنج هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات نیز برای ساختن ۵۰۰ هزار واحد مسکونی روستایی به مردم اعطا شده است.


تابش در خصوص کارهای مهم انجام شده در روستاها، تأکید کرد: در حوزه بهسازی مسکن روستایی و اجرای طرح‌های هادی گام‌های بزرگی برداشته شده است.


در این جلسه تفاهم‌نامه احداث ۲ هزار واحد مسکونی برای روستاییان نیازمند استان میان سازمان برنامه و بودجه، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و استانداری چهارمحال و بختیاری امضا شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار