پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

September 2019 16 / دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۱۴۹۸۳
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۴
0
مدیر کل تامین اجتماعی اردبیل در جمع کارکنان شعبه مشگین شهر به انجام برنامه ریزی برای ارتقاء عملکرد شعب و اجرای پروژه الکترونیکی کردن پرونده بیمه شدگان و مستمری بگیران تاکید کرد.

پول‌نیوز - سعید بشرخواه در سفر به شهرستان مشگین شهر ضمن بازدید از واحدهای شعبه این شهرستان و بررسی نحوه عملکرد پروژه الکترونیکی کردن پرونده بیمه شدگان و مستمری بگیران از تلاشهای همکاران شعبه بمنظور تحقق اهداف سازمانی تقدیر و تشکر کرد .


به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، وی در این بازدید به پروژه پرونده الکترونیکی بیمه شدگان و مستمری بگیران اشاره کرد و افزود: همه ما وظیفه داریم در راستای اجرای این طرح نهایت تلاش و کوشش کنیم و بایستی جامعه هدف را بسوی خدمات غیر حضوری سوق دهیم .

برنامه ریزی برای ارتقای عملکرد شعب تامین اجتماعی

مدیر کل تامین اجتماعی استان اردبیل بر بهره مندی از توانمندی و ظرفیت موجود نیروهای انسانی شعب و برنامه ریزی جهت ارتقاء سطح عملکرد و همچنین انجام پروژه الکترونیکی کردن پرونده فنی بیمه شدگان و مستمری بگیران تأکید کرد و اظهار داشت: در سالی که با تدبیر مقام معظم رهبری به نام رونق تولید نام گرفته است، سازمان تامین اجتماعی تمامی اهداف خود را در راستای این موضوع و استمرار اشتغال و کار در کشور و استان برنامه ریزی کرده و همواره در کنار کارفرمایان ،بیمه شدگان و مستمری بگیران خواهد بود .

بشرخواه با تأکید بر رعایت دقیق قوانین و مقررات، شفافیت و صحت انجام امور را لازمه جلب رضایت و اعتماد مخاطبین دانست و تصریح کرد: رعایت حقوق شهروندی و تکریم مراجعین بایستی در همه امور سرلوحه قرار گیرد.

برچسب ها: تامین اجتماعی ، بیمه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار