پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۴۸۶۸
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳
0
مدیرعامل بیمه کوثر با اعضای هیات‌مدیره و بازرس انجمن صنفی نمایندگان شرکت به‌منظور بررسی سازوکارهای تعامل میان شبکه فروش و مدیران ستادی دیدار کرد.

پول‌نیوز - این جلسه با حضور مدیرعامل شرکت، دبیر و اعضای هیات‌مدیره انحمن صنفی نمایندگان برگزار شد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز،  براساس این گزارش، در این جلسه، اعضای هیات‌مدیره انجمن ضمن بهره‌مندی از رهنمودهای مدیرعامل شرکت بیمه کوثر به‌منظور توانمندسازی، پیگیری و رفع مشکلات نمایندگان، گزارشی از روند عضوگیری و تشکیل انجمن صنفی نمایندگان توسط ریاست هیات مدیره انجمن ارایه گردند و در ادامه جلسه نیز درخصوص برنامه‌های آتی انجمن صنفی تبادل نظر شد.

دیدار مدیرعامل با اعضای هیات‌مدیره انجمن صنفی نمایندگان بیمه کوثر
گفتنی ا‌ست؛ اساسنامه انجمن صنفی نمایندگان بیمه کوثر در چهار فصل و «42» ماده در تاریخ دوم مردادماه 1398 با حضور نماینده وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی، عضو هیات‌مدیره، مدیر امور نمایندگان و جمعی از نمایندگان بیمه کوثر تصویب و مقرر شد تا فرآیند ثبت انجمن صنفی حداکثر تا دو ماه آینده انجام و مراحل قانونی ثبت در وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی تکمیل و فعالیت انجمن رسما آغاز گردد.

برپایه این گزارش، انجمن صنفی نمایندگان شرکت با استناد به ماده«131» قانون کار جمهوری اسلامی ایران تشکیل و اعضای هیات‌مدیره و بازرسان این انجمن محمدرضا باغبان، حسین سماک، رعنا نوفرستی، محمد فرجی و توران نیک‌روش به ترتیب به‌عنوان رییس و اعضای هیات‌مدیره و علی رفیعی نیز به‌عنوان عضو علی‌البدل و صادق فرهنگی‌‌خانی و احمد ملاصادقی به عنوان بازرسان اصلی و عفت باقری در مقام بازرس علی‌البدل تعیین شدند.

گفتنی است؛ مدیرعامل شرکت بیمه کوثر در این دیدار رسالت انجمن را توسعه و بهبود فرایند تعامل شبکه فروش با مدیران ستادی و چگونگی بیان و پیگیری دغدغه‌های نمایندگان به صورت حرفه‌ای، منسجم‌، هدفمند و آگاهانه دانست.

برچسب ها: بیمه کوثر ، بیمه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: