پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۴۷۸۰
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۸
0
سهلا ملکشاهی افزود : حفظ نیروی کار وپرهیز از تعدیل کارگران علاوه بر کاهش آمار بیکاری ، رونق اقتصادی موجب تحقق شعار سال ورونق تولید نیز می شود .

پول‌نیوز - مدیر کل تامین اجتماعی ایلام گفت: برخی از کارفرمایان به علت بدهی بیمه ای امکانی برای پرداخت بدهی بیمه ای خود نداشته وبه همین جهت درصدد تعدیل نیروی کار خود بودند که اجرای طرح بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان فرصتی به کارفرمایان داد تا علاوه بر پرداخت بیمه معوقه وجرائم مرتبط به آن در صدد حفظ نیروی کار خود باشند .

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، سهلا ملکشاهی افزود : حفظ نیروی کار وپرهیز از تعدیل کارگران علاوه بر کاهش آمار بیکاری ، رونق اقتصادی موجب تحقق شعار سال ورونق تولید نیز می شود .

اجرای طرح بخشودگی جرایم بیمه ای فرصتی برای حمایت از کارگران و کارفرمایان
ملکشاهی در ادامه به استقبال کارگاه های تولیدی دارای بدهی دراستان ایلام اشاره کرد و یاداور شد : طرح بخشودگی جرایم که از حدود 2 سال پیش به اجرا گذاشته شد ، مورد استقبال بسیاری از کار فرمایان واحد های تولیدی وصنعتی استان ایلام قرار گرفت .

مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام به 18 نوع خدمت بیمه ای ودرمانی بیمه شدگان در استان ایلام اشاره ویاداور شد : در ارائه خدمات 18 گانه به بیمه شدگان، تامین اجتماعی استان ایلام همواره در تلاش است تا در استان فراگیری وگستردگی خدمات را تا آخرین نقطه استان را در برگیرد .

ملکشاهی همراهی اداره کل تامین اجتماعی استان ایلام با سایر دستگاههای دولت در استان را مورد تاکید قرار داد وگفت: تلاش ما آن است دست به دست همه سازمان ها وارگان ها برای حمایت از بخش های تولیدی وخدماتی استان ایلام کوشش کنیم تا رونق تولید واشتغال را در ایلام داشته باشیم .

وی افزود : رفع موانع تولید ، ایجاد انگیزه در سرمایه گذاری و رونق تولید واشتغالزایی بیشتر وحمایت از تولید کنندگان ایلامی از اهداف طرح بخشودگی جرایم بیمه ای است که با توکل به خدا وتلاش همکاران وحمایت استاندار ایلام اهداف این طرح محقق شده است .

برچسب ها: تامین اجتماعی ، بیمه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: