پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

September 2019 15 / يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸

پول‌نیوز - جف بزوس پس از انتشار تصویر جدیدی از او با نامزدش «لورن سانچز» بار دیگر مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت. در تصاویر منتشر شده آن دو روی عرشه کشتی در «سان تروپه» فرانسه به چشم می‌خورند.

در تصاویر منتشر شده آن دو روی عرشه کشتی در «سان تروپه» فرانسه به چشم می‌خورند. بزوس پیش از این به دلیل طلاق از همسرش «مکنزی» در ماه آوریل همین امسال، برای مدت طولانی در صدر خبر‌ها قرار گرفته بود.


عکس‌های جدید از مؤسس آمازون بعد از طلاق جنجالی (+عکس)
حالا بزوس ۵۵ ساله و نامزد جدیدش سانچز ۴۹ ساله، روی کشتی ۲۰۰ میلیون دلاری بزوس دیده می‌شوند. بزوس لباس‌های نامتعارفی پوشیده است، سانچز هم سعی کرده با انتخاب لباس‌های متناسب با ویژگیهایش، زیباتر به نظر برسد.


عکس‌های جدید از مؤسس آمازون بعد از طلاق جنجالی (+عکس)
این زوج از وقت گذرانی در فرانسه لذت می‌برند و عکس‌های رمانتیک می‌گیرند. عکس‌هایی از آن‌ها در حال ترک رستوران Le Club ۵۵ گرفته شده که نوشیدنی‌هایی در دست دارند. در تصاویر دیگر در حال خندیدن و گشت و گذار در خط ساحلی «ریویرا» فرانسه اند و در هنگام عبور از منطقه‌ای شلوغ و پر ازدحام شهر دست هم را گرفته اند و یک محافظ شخصی هم آن‌ها را دنبال می‌کند.


عکس‌های جدید از مؤسس آمازون بعد از طلاق جنجالی (+عکس)
این سفر نخستین حضور رسمی آن‌ها پس از جدایی بزوس از مکنزی است. البته ماه پیش آن دو در مسابقه ویمبلدون همراه پرنس چارلز و کیت میدلتون دیده شده بودند.


عکس‌های جدید از مؤسس آمازون بعد از طلاق جنجالی (+عکس)
بزوس عکس‌هایی از مهمانانش را که به او و نامزدش در منطقه ساحلی پیوسته بودند را منتشر کرد. از جمله «اسکوتر براون» یک مدیر برنامه و استعداد یاب آمریکایی_ یهودی تبار و همسرش «یائیل کوهن» و «کارلی کلاوس» مؤسس شرکت و مدل آمریکایی همراه همسرش «جاشوا کوشنر» و «مایکل کیوز» مشاور فیلم‌های هالیوودی و لیدیا میکی هیس. گفتنی است رابطه بزوس با سانچز باعث جدایی او از همسر سابقش مکنزی شد.

منبع: تابناک
برچسب ها: جف بزوس ، شرکت آمازون
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار