پول‌نیوز - 8 دستگاه خودپرداز سیارو ثابت پست بانک ایران با استقرار درغرفه این بانک و سالن‌های 7، 10 و11، 12 و 13، 14، 25 و 27 و همچنین خودروی سیار حامل دو دستگاه در محوطه باز نمایشگاه بین المللی تهران به غرفه داران و بازدیدکنندگان چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر در حال ارائه خدمات متنوع بانکی می باشد.

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، این اقدام در راستای همکاری با معاونت توسعه روستایی نهاد ریاست جمهوری در برپایی این نمایشگاه و بمنظور ایجاد رفاه و فراهم نمودن دسترسی آسان بازدیدکنندگان وغرفه داران به خدمات بانکی بویژه برای خرید محصولات و تولیدات روستائیان و عشایر از غرفه های مستقر درسالن های مختلف این نمایشگاه صورت گرفته است.

 

خدمات دهی خودپردازهای پست بانک در نمایشگاه توانمندی های روستائیان


گفتنی است: با توجه به حضورغرفه های متعدد از تمامی نقاط کشور در این نمایشگاه و ارائه محصولات و تولیدات متنوع محلی و بومی از جمله صنایع دستی، محصولات کشاورزی، غذاهای محلی و همچنین فعالان حوزه های بوم گردی و گردشگری و استارت آپ های ویژه روستا، خدمات دستگاه های مذکور بویژه وجه نقد مورد استقبال غرفه داران و بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
کلیات بودجه ۹۹ از سوی نمایندگان رد شد
با رای اکثریت نمایندگان کلیات بودجه سال آینده کل کشور رد شد.