پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۳۹۹۶
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۱
0
اداره اطلاعات انرژی آمریکا در گزارش دورنمای کوتاه مدت انرژی تخمین می زند به خاطر طوفان خلیج مکزیک، تولید نفت خام آمریکا در جولای کاهش یافته باشد.

پول‌نیوز - اداره اطلاعات انرژی آمریکا درگزارش ماهانه خود اعلام کرد انتظار می‌رود تولید نفت آمریکا در سال جاری 1.28 میلیون بشکه در روز افزایش یابد و به 12.27 میلیون بشکه در روز برسد. این اداره پیش‌بینی رشد سالانه خود را از 1.40 میلیون بشکه ای که ماه گذشته اعلام کرده بود پایین‌تر آورد.

کاهش پیش بینی رشد تولید آمریکا توسط اداره اطلاعات انرژی این کشور پس از آن اتفاق افتاد که طوفان بری تولید نفت در خلیج مکزیک را در ماه جولای مختل کرد.

تولید نفت آمریکا در خلیج مکزیک کاهش یافت

دکتر لیندا کاپوانو، مدیر عامل این اداره گفت:«اداره اطلاعات انرژی آمریکا در گزارش دورنمای کوتاه مدت انرژی تخمین می زند به خاطر طوفان خلیج مکزیک، تولید نفت خام آمریکا در جولای کاهش یافته باشد. البته افزایش تولید ساحلی نفت تا حدی این کاهش را جبران می کند که بیشتر این افزایش از ساختارهای نفت سبک پرمین می آید».

رشد حوزه پرمین در تگزاس و نیومکزیکو و سایر حوزه‌های شیل باعث شده آمریکا از روسیه و عربستان پیشی گرفته و بزرگترین تولید کننده نفت خام جهان باشد.

این اداره پیش‌بینی رشد تولید آمریکا را در 2020 از 900 هزار بشکه قبلی به 990 هزار بشکه در روز افزایش داده است.

انتظار می رود تقاضا برای نفت و سایر سوختهای مایع 210 هزار بشکه در روز افزایش یابد و در 2019 به 20.66 میلیون بشکه در روز برسد. این رقم 40 هزار بشکه در روز کمتر از پیش بینی ماه گذشته است. اداره اطلاعات انرژی آمریکا انتظار دارد تقاضا 260 هزار بشکه در روز بالا رود و در 2020 به 20.92 میلیون بشکه در روز برسد. ماه گذشته 210 هزار بشکه در روز افزایش تقاضا پیش بینی شده بود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: