پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۳۹۰۳
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
0
براساس نقشه‌های هواشناسی، امروز برای ۸ استان کشور رگبار پراکنده باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود.

پول‌نیوز - ​براساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی، امروز در استان‌های ساحلی خزر و استان اردبیل بارش باران، گاهی وزش باد و در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در برخی نقاط خراسان شمالی، شمال آذربایجان شرقی و غربی و ارتفاعات البرز در استان‌های زنجان، قزوین، البرز، تهران و سمنان رگبار پراکنده باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود. شدت بارش در این روز در گیلان و مازندران است.

طی روز‌های سه شنبه و چهارشنبه، کاهش دما در نوار شمالی و شرقی کشور بین ۴ تا ۷ درجه پیش بینی می‌شود. بارش در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل به تناوب تا روز شنبه به صورت پراکنده ادامه خواهد داشت، ضمن اینکه در روز چهارشنبه در ساعات بعدازظهر در برخی نقاط خراسان شمالی، کردستان و همدان و در روز شنبه در ساعات بعدازظهر در شمال آذربایجان شرقی و غربی رگبار پراکنده باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود.


طی سه روز آینده به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات جنوب کرمان و برخی مناطق هرمزگان رگبار پراکنده باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود.

برچسب ها: هواشناسی ، رگبار
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: