October 2020 28 / چهارشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۹
کد خبر: ۳۱۳۶۰
۰۱ دی ۱۳۸۹ - ۱۱:۵۰
0
فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «بازگشت»، «داستان دوست»، «لشگر کوسه‌ها»، «افسانه بیونیکل»، «جاده خالی»، «زائرحسین»، «مومیایی 3»، «داد خواهی»، «جایی برای زندگی»، «تازه تر از جوانی» و «بی گناه» پنجشنبه و جمعه 2 و 3 دی ماه ازشبکه‌های یک، دو، سه، چهار، تهران و سیمای استان‌ها پخش می­شود.


شبکه یک

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی «بازگشت» به کارگردانی جان اس بیرد پنجشنبه 2 دی ماه ساعت 22 از شبکه یک سیما روی آنتن می‌­رود.

فیلم قصه زندگی کودکی سیاهپوست به نام گس را به تصویرمی کشد که چون دربین بچه‌های سفید پوست است و مورد تمسخر آنها قرار می‌گیرد، دوست دارد به گروهی خشن وابسته باشد تا هویت قدرتمندی پیدا کند. به همین دلیل به یکی از گروه‌های پرخشونت گرایش پیدا کرده و برای بدست آوردن موقعیت درآن گروه، دست به اعمال خشونت آمیز زیادی می‌زند که منجربه زندانی شدنش می‌شود.

نونسو آنوزید و ناتالی پرس درفیلم سینمایی «بازگشت» محصول سال 2008 انگلیس بازی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «داستان دوست» به کارگردانی سعید عقیقی جمعه 3 دی ماه ساعت 30/15 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

درخلاصه داستان فیلم با بازی مهدی احمدی، لیلا زارع، رضا افشار و آهو خردمند خواهید دید: مهدی پس از مرگ مادرش هنگام تولد برادر کوچکش مهران، زندگی خود را با مادربزرگش آغاز می‌کند و پدر که همسر خود را انتخاب کرده است تنها مسئولیت نگهداری مهران را می‌پذیرد. با مرگ مادربزرگ رابطه بین مهدی و مهران که ازهم دور بوده‌اند آغازمی شود.

فیلم تلویزیونی «داستان دوست» از تولیدات سال 88 مرکزسیما فیلم می‌باشد.


شبکه دو

فیلم سینمایی «لشگر کوسه‌ها» به کارگردانی جیمز آکانتر و تهیه کنندگی کوین بوکارده پنجشنبه 2 دی ماه ساعت 45 /23 از شبکه دو سیما پخش می­‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: به علت آلوده شدن محیط دریا و وارد شدن این آلودگی به بدن کوسه‌ها این موجودات وحشی شده‌اند و به انسان‌ها وحتی خودشان حمله می‌کنند. یک شرکت که مسئول آن همیلتون لوکس بوده و در کنار دریا مشغول به ساخت و ساز است، مقداری بشکه آلوده را به طورغیرقانونی وارد آب می‌کند. این بشکه‌ها در آب نشت پیدا می‌کند و کوسه‌ها از آن آب می‌خورند.

جان اسچیندر، آرماند آسانتر و داری هانا در فیلم سینمایی «لشگرکوسه ها» محصول سال 2009 آمریکا به ایفای نقش پرداختند.

*********************

فیلم سینمایی «افسانه بیونیکل» جمعه 3 دی ماه ساعت 45 /17 از شبکه دو سیما پخش ­می‌شوود.

در خلاصه داستان فیلم خواهید دید: ماتانوئی ربات مقتدر و فرمانروایی است که به سبب خیانت دشمنانش قدرت و توانش را ازدست داده و مردمش به اسارت گرفته می‌شوند. او برای بدست آوردن توان و آمادگی مجدد برای مبارزه با دشمنانش و نجات مردمش، به کمک نقاب زندگی درقالب رباتی جدید به سیاره بارامگنا سفرمی کند. به محض ورود با متوس آشنا می‌شود و او ماتانوئی را با دیگر اهالی سیاره آشنا می‌کند.

فیلم سینمایی «افسانه بیونیکل» به کارگردانی مارک بالدو وتهیه کنندگی کریستی اسکانلان محصول سال 2009 در کشورآمریکا ساخته شده است.


شبکه سه

فیلم سینمایی «جاده خالی» پنجشنبه 2 دی ساعت 20 از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.

داستان فیلم سینمایی «جاده خالی» ازاین قراراست که: «کارلتون» پسر یک بازیکن بسیار معروف بیس بال است. او سال­‌هاست که از پدرش بی اطلاع بوده است، اما نمی‌تواند خاطرات تلخ زندگی با او را فراموش کند و یک زندگی جدید و شادی داشته باشد. کاترین (مادرکار) باید به علت بیماری قلبی عمل سنگین را پشت سر بگذارد اما او تنها درصورتی حاضر به امضاء اجاره نامه این عمل است که (پدر کارلتون) را یک بار دیگر ملاقات کند.

*********************

فیلم تلویزیونی «زائر حسین» به کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی محمد حسین حقیقی جمعه 3 دی ماه ساعت 15 /10 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

داستان در مورد مردی به نام فرهاد است که در زمان جنگ عکاس بوده است. او اکنون به فعالیت‌های اقتصادی روی آورده و با انجام زد و بندهایی، ثروت زیادی به دست آورده است. او در جریان یکی از واپسین پروژه‌های اقتصادی با پول‌های خود و سرمایه مردم، مقداری زمین در کربلا می‌خرد؛ اما طرف عراقی فرهاد، او را فریب می‌دهد و همین موضوع سبب می‌شود که فرهاد به طور قاچاقی وارد خاک عراق و کربلا شود.

علی دهکردی، محمدرضا داود نژاد، زهراسعیدی، محمدرضا افشار، آزاده شمس، یگانه بلوچی، محسن نوری، سیدجواد روشن، رسول محمدی، حمید عجمی و فاطمه رجبان درفیلم تلویزیونی «زائرحسین» محصول مرکزسیما فیلم بازی کرده‌اند.

از دیگرعوامل این فیلم می‌توان به: مدیربرنامه ریزی: هوشنگ قنواتی زاده، مدیرتولید: محمود خسروی، تصویربردار: حافظ احمدی، صدابردار  جعفرعلیان، طراح صحنه: هادی قمیشی، منشی صحنه: زهرا محبی، طراح گریم : عاطفه رضوی، تدوین: سینا گنجوی و محمد حسین حقیقی و موسیقی: وارطان ساهاکیان اشاره کرد.

*********************

جمعه ساعت 45 /14 فیلم سینمایی «مومیایی 3» به کارگردانی راب کوهن از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: در چین باستان امپراتوری خونخوار به دنبال «راز جاودانگی» است. او در عین حمله به تمامی شهر و سرزمین‌ها و فتح غاصبانه آنها یک ژنرال مورد اعتماد خود را به نام «هینگ» برای یافتن زنی به نام «زی یوان» به ماموریتی می‌فرستد تا «مینگ» و «زی یوان» راز و علم جاودانگی را برای او بیابند.

 بوندان فرنرر، جت لی، ماریا بلو و میشلی یو درفیلم سینمایی «مومیایی 3» محصول مشترک آمریکا و چین در سال 2009 بازی کرده‌اند.


شبکه چهار

فیلم سینمایی «سالوادور» 5 شنبه 2 دی ماه ساعت 40/ 15 از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهید دید: جوانی به نام سالوادور در اسپانیای زمان ژنرال فرانکو وارد گروه‌­های سیاسی ضد فرانکو می‌شود و با همکاری دوستانش گروهی شبه نظامی تشکیل می‌دهد و به سرقت از بانک­ها برای تامین پول لازم جهت چاپ کتاب و شب­نامه و پیش ­برد مبارزه می­‌پردازد. پس از مدتی از سوی پلیس تحت تعقیب قرار می‌گیرد و توسط یکی از دوستان خود لو می‌رود و در هنگام دستگیر شدن، یک پلیس را می‌کشد و خود نیز زخمی می‌شود.

دانیل بروهل، تریستن آنوا و لئوناردو اسبارالگیا در فیلم سینمایی «سالوادور» به کارگردانی مانوئل حاکرا محصول سال 2006 اسپانیا به ایفای نقش پرداختند.

*************************

فیلم سینمایی «دادخواهی» به کارگردانی مایکل آپتد ونویسندگی کارولین شلبی، کریستوفر فرایمز و با بازی جین هاکمن، ماری الیزابت، ماسترانتونیو، کالین فریلزو دونالد مافات جمعه 3 دی ساعت 30 /20 در قالب برنامه «سینما 4» از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم می‌بینیم: جدوارد و دخترش مگی هر دو به کار وکالت اشتغال دارند. میان جد و مگی به خاطر مشکلاتی که در زندگی‌شان وجود داشته، شکراب است و استلا، مادر مگی و همسر جد تلاش دارد که میان آنها صلح برقرار کند.

فیلم سینمایی «دادخواهی» محصول کشور آمریکا درسال 1991 درژانر درام ساخته شده است.


شبکه تهران

فیلم سینمایی «جايي براي زندگي» به کارگردانی بنويت پيلون 40 دقیقه بامداد روز جمعه 3 دی ماه ازشبکه تهران پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: گروه امدادگر فرانسوي براي كمك به اسكيموهاي شمال، وارد منطقه آنها مي‌شوند. در اين ميان تيوي و خانواده‌اش مورد آزمايش قرار مي‌گيرند. تيوي مبتلا به بيماري سل است و بايد براي درمان منتقل شود. او در بيمارستاني بستري مي‌شود. ناآشنا بودن او به زبان و فرهنگ مردم آن سرزمين، برايش مشكلاتي به وجود مي‌آورد.

دنيس برنارد، آنتوان برتنارد و پل اندرو براسردرفیلم سینمایی «جايي براي زندگي» محصول سال 2008 کانادا در ژانردرام به ایفای نقش پرداختند.

************************

فیلم تلویزیونی «تازه تر از جوانی» جمعه 3 دی ماه ساعت 30/ 13 از شبکه تهران سیما پخش می‌شود.

داستان در مورد مهتاب، زني است كه همسرش فوت كرده و با فرزندانش سپهر و سحر زندگي مي‌كند. او براي امر امعاش خانواده مجبور است در شيفت شب بيمارستان كار كند و به همين دليل شخصی به نام سيما را كه يك پرستار خانگي است، استخدام كرده است.

رزيتا غفاري، فريبا متخصص، اصغرنقي زاده، مهوش وقاري، پروين ميكده و سهند جاهدي درفیلم تلویزیونی «تازه­ترازجوانی» به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی سید امیرسید زاده در ژانر درام و اجتماعی بازی کرده‌اند.


سیمای استان‌ها

فیلم سینمایی «بیگناه» به کارگردانی جان اسچلیزنگر جمعه 3 دی ساعت 30/ 13 از سیمای استان­ها پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم می‌بینیم : لئونارد که متخصص رمزگشایی است برای همکاری با دستگاه اطلاعاتی آلمان و شنود روسیه وارد عمل می‌شود. ماریان نامزد لئونارد، به خیال این که جاسوس است، دزدیده می‌شود ولی معلوم می‌شود که جاسوس نیست. به دلایلی این دو از هم جدا می‌شوند تا سال‌ها بعد یکدیگر را می‌بینند.

آنتونی روزلینی در فیلم سینمایی «بیگناه» محصول سال 2007 آمریکا در ژانر حادثه‌ای بازی کرده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
نظرسنجی
عملکرد دولت در مواجهه با کرونا را چگونه ارزیابی می کنید؟
افتضاح
تا حدودی مطلوب و موفق
موفق و خوب
مشاهده نظرات
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: