پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۳۵۹۷
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹
0
براساس آخرین نقشه‌های هواشناسی، امروز برای ۹ استان کشور در بعضی ساعات رگبار و رعد و برق پیش بینی می‌شود.

پول‌نیوز - براساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی، امروز در سواحل دریای خزر بخصوص در استان گلستان، دامنه‌های ارتفاعات البرز، خراسان شمالی و شمال استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل در بعضی ساعات رگبار و رعد و برق پیش بینی می‌شود. همچنین در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در برخی مناطق هرمزگان و با احتمال کمتر در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و جنوب شرق فارس رشد ابر و رگبار پراکنده همراه با رعد و برق رخ می‌دهد.

امروز کاهش دمای حدود ۳ تا ۵ درجه در سواحل دریای خزر و شمال غرب کشور پیش بینی می‌شود. در بعدازظهر و اواخر وقت شنبه در استان‌های قم، قزوین، البرز، مرکزی، شرق یزد، جنوب استان‌های سمنان و تهران و شمال و شرق اصفهان گاهی وزش باد شدید همراه با گرد و خاک و کاهش دید افقی پیش بینی می‌شود. همچنین تا روز یکشنبه در شرق کشور به ویژه منطقه زابل در بعضی ساعات وزش باد شدید همراه با گرد و خاک پدیده حاکم خواهد بود.

روز‌های یکشنبه و دوشنبه در اکثر مناطق کشور جو آرامی انتظار می‌رود و دما در نوار شمالی کشور افزایش می‌یابد، البته طی این مدت در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در استان‌های کرمان، هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان رشد ابر‌های همرفتی و رگبار و رعد و برق پیش بینی می‌شود.

برچسب ها: هواشناسی ، رگبار
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار