پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۳۵۱۹
۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷
0
به دنبال ازسرگیری ارزیابی ادواری عملکرد شعب بانک در سراسر کشور در سال جاری مدیریت شعب استان قم به عنوان میزبان تیم نظارت ستادی بانک به ارائه ی گزارش عملکرد خود پرداخت .

پول‌نیوز - نشست های ادواری ارزیابی عملکرد شعب بانک در سال جاری از سر گرفته شد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، به دنبال ازسرگیری ارزیابی ادواری عملکرد شعب بانک در سراسر کشور در سال جاری مدیریت شعب استان قم به عنوان میزبان تیم نظارت ستادی بانک به ارائه ی گزارش عملکرد خود پرداخت .

شروع نشست های ادواری ارزیابی عملکرد شعب بانک قوامین

بر پایه ی این گزارش مجمع استانی مدیریت شعب استان قم با ریاست دکتر ابدالی معاون طرح و برنامه ی بانک و با حضور اعضای تیم نظارت ستادی و مدیر کل شعب استان مذکور در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی بانک تشکیل جلسه داد.

این گزارش حاکی است مجمع مذکور که پیرو بازدید دوروزه ی تیم نظارت ستادی بانک از مدیریت و شعب استان قم برگزار شد ؛ ضمن ارائه و تشریح گزارش عملکرد شعب تابعه ی مدیریت مذکور توسط علی انگشت باف مدیر کل استان قم ، در خصوص ویژگی های اقتصادی استان ، منابع و مصارف و مطالبات معوق و ارائه ی راهکارهای لازم با رویکرد تقویت نقاط قوت و قابل بهبود بحث و بررسی به عمل آمد .

شایان ذکر است در پایان این جلسه پس از پاسخگویی مدیر کل شعب استان قم به موارد مطروحه در گزارش نهایی تیم نظارت ستادی ، دکتر ابدالی در سخنانی ضمن تشکر از کلیه ی همکاران در شعب و مدیریت استان قم بر ضرورت و پیگیری مصوبات و نتایج این مجمع تا حصول نتیجه و ارائه ی گزارش نهایی تأکید کرد .

شروع نشست های ادواری ارزیابی عملکرد شعب بانک قوامین

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار