پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۳۵۱۸
۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳
0
فلاح فر در این جلسه ضمن تبیین سیاست های کلان بانک بر جذب منابع، تکمیل اطلاعات حساب مشتریان، ترکیب متناسب منابع شعب و باجه ها، درآمدزائی شعب، جذب شرکت‌های فعال حوزه IT و ICT، صدور ضمانتنامه و تخصیص بهینه منابع تاکید کرد و در ادامه حسنلو و قیطاسوند، عملکرد استان در شاخص های مختلف را ارزیابی نمودند و فرهمند مدیرشعب استان نیز ضمن تشریح عملکرد استان در بخش های مختلف، انتظارات و پیشنهادهای لازم را مطرح کرد.

پول‌نیوز - جلسه شورای اداری پست بانک استان فارس باحضور مهندس فلاح فر عضو هیات مدیره، محمدرضا حسنلو رئیس اداره کل نظارت بر عملیات و اطلاعات اعتباری، حمید قیطاسوند رئیس اداره کل بازاریابی، احمد فرهمند مدیرشعب استان، معاونین وی، روسای شعب و دوایر ستادی و دیگر کارکنان استان، چهارشنبه نهم مردادماه سال جاری در شیراز برگزارشد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، فلاح فر در این جلسه ضمن تبیین سیاست های کلان بانک بر جذب منابع، تکمیل اطلاعات حساب مشتریان، ترکیب متناسب منابع شعب و باجه ها، درآمدزائی شعب، جذب شرکت‌های فعال حوزه IT و ICT، صدور ضمانتنامه و تخصیص بهینه منابع تاکید کرد و در ادامه حسنلو و قیطاسوند، عملکرد استان در شاخص های مختلف را ارزیابی نمودند و فرهمند مدیرشعب استان نیز ضمن تشریح عملکرد استان در بخش های مختلف، انتظارات و پیشنهادهای لازم را مطرح کرد.

 

جلسه شورای اداری پست بانک فارس برگزار شد


همچنین در ادامه این جلسه نمایندگان منتخب شعب و واحدهای ستادی استان مسائل، انتظارات و پیسنهادهای حوزه های مربوطه را مطرح کردند و درپایان نیز از تلاش ها و زحمات پرویز شکرالهی و صفر کریمی همکاران بازنشسته این استان تجلیل بعمل آمد.

گفتنی است: بازدید از واحدهای ستادی و شعبه مرکزی شیراز، سردخانه ۱۰ هزار تنی دو مداره رازی مستقر در شهرک صنعتی بزرگ شیراز تامین مالی شده توسط پست بانک فارس ازمحل صندوق توسعه ملی به مبلغ ۷۰ میلیارد ریال و برگزاری نشست مشترک با مدیران کارخانه پگاه فارس در راستای توسعه و گسترش همکاری های فیمابین از دیگر برنامه های مهندس فلاح فر و هیات همراه وی در سفر به استان فارس بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
اعلام آماده‌باش نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما در روز‌های آتی به استانداران آماده‌باش اعلام کرد.