پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۳۵۱۶
۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸
0
حمایت های سازمان تأمین اجتماعی و بانک رفاه از شرکت ذوب آهن اصفهان سبب شده تا این شرکت حرکتی رو به جلو داشته و بهبود وضعیت شرکت منجر به همکاری هر چه بیشتر بانک با این مجموعه شده است.

پول‌نیوز - مدیرعامل بانک رفاه کارگران به نقش مؤثر بانک رفاه در رونق صنعت کشور اشاره کرد و گفت: بانک رفاه در حوزه صنعت استان حضور چشمگیری دارد و ذوب آهن اصفهان و فولاد مبارکه از مشتریان بزرگ و مهم بانک رفاه در استان اصفهان هستند.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، دکتر سهمانی در دیدار با مدیر عامل کارخانه ذوب آهن اصفهان به تعامل خوب بانک رفاه با این شرکت اشاره کرد و اظهار داشت: حمایت های سازمان تأمین اجتماعی و بانک رفاه از شرکت ذوب آهن اصفهان سبب شده تا این شرکت حرکتی رو به جلو داشته و بهبود وضعیت شرکت منجر به همکاری هر چه بیشتر بانک با این مجموعه شده است.

نقش مهم بانک رفاه در رونق صنعت کشور

مدیر عامل بانک رفاه در ادامه افزود: ذوب آهن اصفهان و بانک رفاه جزء یک خانواده هستند و بانک رفاه آمادگی تعامل هر چه بیشتر با این شرکت بزرگ را دارد.

مهندس یزدی زاده مدیر عامل کارخانه ذوب آهن اصفهان افق پیش روی این شرکت را بسیار روشن دانست و بیان داشت: تولید محصولات ریلی برای ذوب آهن بسیار حائز اهمیت است.

پس از این نشست، دکتر سهمانی و هیأت همراه از خط تولید ریلی کارخانه ذوب آهن بازدید کردند.

نقش مهم بانک رفاه در رونق صنعت کشور

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: