پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۳۴۵۱
۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۹
0
سفیر سوریه در تهران با اشاره به تحریم‌ها علیه ایران و سوریه گفت: این مسئله فرصت همکاری بیشتری برای ایران و سوریه فراهم کرده و با توجه به زمینه‌های فراوان سرمایه‌گذاری در سوریه شرکت‌های ایرانی می‌توانند از این فرصت‌ها بهره‌مند شوند.

پول‌نیوز - عدنان حسن محمود سفیر سوریه در ایران با حضور در شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی با مدیرعامل این شرکت دیدار و گفت‌وگو کرد.

سفیر سوریه در این دیدار از برگزاری شصت و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی این کشور در آینده‌ای نزدیک خبر داد و از شرکت‌های ایرانی برای حضور در این نمایشگاه به‌منظور سرمایه گذاری در روند بازسازی سوریه دعوت به‌عمل آورد.

دعوت سوریه از شرکت‌های ایرانی برای بازسازی این کشور

وی همچنین اعلام کرد: تسهیلات ویژه‌ای برای حضور شرکت‌های ایرانی در سوریه در نظر گرفته شده است.

حسن محمود به تحریم‌های ظالمانه اعمالی علیه ایران و سوریه اشاره کرد و افزود: این مسئله فرصت همکاری بیشتری برای ایران و سوریه فراهم کرده و با توجه به زمینه‌های فراوان سرمایه گذاری در سوریه، شرکت‌های ایرانی می‌توانند از این فرصت‌ها بهره‌مند شوند.

سفیر سوریه در ایران همچنین از شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران نیز خواست تا در شصت و یکمین نمایشگاه بین‌المللی سوریه حضور یابد و تجارب خود در اجرای نمایشگاه را در اختیار سوری‌ها قرار دهد.

در بخش دیگری از این دیدار، بهمن حسین‌زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران به همزمانی این جلسه با نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان اشاره کرد و گفت: شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه در آذر ماه در سوریه حضور می‌یابند و در نمایشگاهی به‌منظور شرکت در بازسازی سوریه رقابت خواهند داشت.

وی در پایان از تهاتر 6هزارمتری فضای نمایشگاهی بین ایران و سوریه خبر داد و افزود: شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران از شرکت‌های خصوصی برای حضور در نمایشگاه سوریه حمایت خواهد کرد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
نظرسنجی
بله
خیر
من در مرحله اول هم نمی گرفتم.
پرطرفدار