پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۳۱۵۱
۰۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳
0
آثار خدمات بانك صنعت و معدن در تمام نقاط كشورمان مشهود بوده و با تامين مالي طرح هاي صنعتي نقش مؤثري در ايجاد اشتغال در كشور داشته است.

پول‌نیوز - دكتر حسين مهري تأكيد كرد: تكيه براصول حاکمیت شرکتی، مديريت دانش و انطباق با پيشرفت ها و تجربه هاي نوين همواره در مديريت بانك صنعت و معدن و شركت هاي زيرمجموعه مورد توجه قرار دارد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، دكتر حسين مهري رييس هيأت مديره و مديرعامل اين بانك روز پنجشنبه (سوم مردادماه)كه در مراسم معارفه عباسعلي ارجمندي مديرعامل شركت گروه سرمايه گذاري آتيه دماوند و تكريم مهندس سعيد فايقي مديرعامل پيشين اين شركت سخن مي گفت، بيان داشت: اميد است اين شركت بتواند با بهينه سازي فعاليتها، ارتقا بهره وري و حضور مؤثر در بازار سرمايه نمونه اي از يك شركت موفق و بزرگ و الگويي براي ديگر شركت هاي فعال در اين عرصه باشد.

رويكرد دانش محور اساس فعالیت شرکتهای گروه بانک صنعت و معدن


وي خروج از بنگاه داري را از الزامات انجام ماموريت توسعه اي بانك صنعت و معدن برشمرد وگفت: اين بانك در واگذاري شركت هاي زيرمجموعه خود پيشگام بوده و به عنوان يکی از اولين بانک ها در راستای اجرايی شدن سياستهای دولت، اقدامات لازم جهت فروش شرکتهای زيرمجموعه را به انجام رسانده و اين روند همچنان ادامه دارد.
مديرعامل بانك صنعت و معدن تصريح كرد: آثار خدمات بانك صنعت و معدن در تمام نقاط كشورمان مشهود بوده و با تامين مالي طرح هاي صنعتي نقش مؤثري در ايجاد اشتغال در كشور داشته است.

دكتر مهري اقدامات انجام شده در مدت تصدي مهندس سعيد فايقي را شامل رشد ارزش سهام شركت و واگذاري 3 شركت زيرمجموعه دانست و گفت اين دستاوردها نشان از ويژگيهاي ممتاز و نحوه مديريت ارزش مدار و اخلاقي مهندس سعيد فايقي دارد.

وي همچنين ملاك انتصاب مديرعامل و اعضاي هيات مديره در شركتهاي گروه بانك صنعت و معدن را اصول و قواعد مبتني بر حاكميت شركتي دانست كه تلاش دارد منافع همه ذينفعان را به صورت يكپارچه در نظر داشته باشد.

در اين مراسم دكتر مهري ضمن قدرداني از خدمات مهندس سعيد فايقي مديرعامل سابق اين شركت، انتخاب عباسعلي ارجمندي را كه پيشينه مديرعاملي شركت هاي سرمايه گذاري خوارزمي، آتي نگر سپهر ايرانيان و شركت هاي كارگزاري و سرمايه گذاري ملي ايران را در سابقه خود دارد، به عنوان مديرعامل جديد اين شركت، نشان دهنده رويكرد بانك در استفاده از مديران باتجربه، كارآمد و دانش محور توصيف كرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار