پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۲۸۸۹
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
0
توجه به بانکداری دیجیتال و باز که مورد تاکید دولت و سياستگذاران نظام بانكي كشور می باشد از برنامه های آتي بانك صنعت و معدن است.

پول‌نیوز - حسين مهري در ديدار با رؤسا و كاركنان شعب استان آذربايجان شرقي بيان داشت: رويكرد ما براي آينده بانكداري حركت به سمت بانکداری باز و شركتي است كه می‌تواند پاسخگوی نیازهای بازار و مشتریان در کوتاه‌ترین زمان با کمترین هزینه در گستره‌ا‌ی از نوآوری باشد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، حسين مهري رييس هيأت مديره و مديرعامل بانك صنعت و معدن كه به استان آذربايجان شرقي سفر كرده بود در جمع كاركنان بانك در اين استان حضور يافته و اظهار داشت: توجه به بانکداری دیجیتال و باز که مورد تاکید دولت و سياستگذاران نظام بانكي كشور می باشد از برنامه های آتي بانك صنعت و معدن است.

تأمين و شناسايي نياز مشتريان با استقرار بانكداري باز و شركتي

مهری ادامه داد: به عنوان بانک تخصصی و توسعه ای برای تحقق شعار رونق تولید مورد نظر مقام معظم رهبری تلاش می کنیم و می توانیم در این خصوص تاثیرگذارترین بانک کشور باشیم.

وی همچنین با اشاره به تحریم هاي ظالمانه اقتصادی آمریکا علیه كشورمان، بیان کرد: براي حمايت از صنعتگران و کارآفرینان، تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی و اعطاي تسهيلات به طرح های توسعه ای که موجب اشتغال پایدار می شود و حمايت از طرح هاي معدني براي جلوگيري از خام فروشي از دیگر اولویت ها و سیاست های اصلی بانک است.

رييس هیات مدیره بانک صنعت و معدن تصريح كرد: براي تسهيل خدمت رساني و سرعت بخشيدن به فرآيند اعطاي تسهيلات فرآيندهاي كار كاهش يافت و به شعب و سرپرستيها اختيارات بيشتري داده شد زيرا كمترين تعلل در فرايند تأمين نقدينگي واحدهاي صنعتي مي تواند موجب بروز مشكلاتي براي وضعيت توليد و اشتغال كشور داشته باشد.

شايان ذكر است، حسين عسكري عضو هيأت مديره اين بانك و جمعي از مديران ارشد و سرپرست شعب آذربایجان شرقی ازطرح هاي در دست اجرای این استان بازدید کرد و در خلال اين بازديدها عنوان داشت: با وجود شرايط اقتصادي نه چندان مطلوب شاهد تلاش هاي خستگي ناپذير صنعتگران و كارآفرينان هستيم و هدف ما كاستن از بار مشكلات آنان و رفع موانع توليد است.

در اين بازديد پیشرفت فيزيكي و روند فعاليت طرح هاي فولاد صنعت صائب تبريز، آذرحديد بناب، مهراصل و مجموعه كارخانجات شيرين عسل مورد بررسي قرار گرفت و براي رفع مشكلات اين واحدها تصميمات لازم اتخاذ گرديد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار