پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۲۷۵۷
۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷
0

پول‌نیوز - جزئیات این جنایت هولناک که بدترین جنایت در غرب استرالیا به شمار می‌رود از سوی دادگاه منتشر شد. قاتل، همسرش «مارا هاروی» ۴۱ ساله، دو قلو‌های دوساله پاتریکس و آلیس و دختر سوم خود را که هویت او منتشر نشده و مادر همسر «بیورلی کوین» ۷۴ ساله را به قتل رسانده بود. رویای این مرد قاتل شدن و ریختن خون انسان‌های دیگر بوده است.


دادگاهی در استرالیا، مردی را که همه اعضای خانواده اش را به قتل رسانده بود تا رویای هولناک زندگی اش را تحقق بخشد به حبس ابد محکوم کرد... رویای این مرد قاتل شدن و ریختن خون انسان‌های دیگر بوده است.

«آنتونی رابرت هاروی» سه دختر خود را که سن آن‌ها بین دو تا سه سال بود، به همراه مادرشان، وقتی در خواب بودند، با ضربات متعدد چاقو به قتل رساند.

مرد استرالیایی که رویای قاتل شدن داشت (+عکس)


وقتی مادر همسر او صبح روز بعد برای دیدار آن‌ها آمد، هاروی برای جا به جا کردن وسایل از ماشین تا خانه به او کمک کرد و سپس سر او را برید.

جزئیات این جنایت هولناک که بدترین جنایت در غرب استرالیا به شمار می‌رود از سوی دادگاه منتشر شد. قاتل، همسرش «مارا هاروی» ۴۱ ساله، دو قلو‌های دوساله پاتریکس و آلیس و دختر سوم خود را که هویت او منتشر نشده و مادر همسر «بیورلی کوین» ۷۴ ساله را به قتل رسانده بود.

مرد استرالیایی که رویای قاتل شدن داشت (+عکس)


بنا به مستندات دادگاه آنتونی علاقه زیادی به قاتل‌ها داشت و چند روز قبل از ارتکاب جنایت چاقو و دوربین چاپ سریع خریده و در یادداشت‌های روزانه اش قبل از جنایت نوشته بود: باید آن سوی تاریک و غرائز حیوانی خود را در آغوش بگیرم. امشب همسرم را خواهم کشت و بچه هایم را خفه خواهم کرد.

پس از کشتن خانواده، آنتونی چند روز در خانه می‌ماند و جسد دخترانش را همراه مادرشان در کنار هم شبیه افرادی که دست در گردن قرار داده اند، قرار می‌دهد و اسباب بازی‌های مورد علاقه دختر‌ها را در اطراف آن‌ها می‌چیند، گل می‌خرد و آن‌ها را روی پتو‌ها قرار می‌دهد، و برگه‌ای را که روی آن نوشته «متأسفم» همان نزدیکی به جای می‌گذارد.

مرد استرالیایی که رویای قاتل شدن داشت (+عکس)

آنتونی پس از عکس گرفتن از اجساد با دوربین، دارایی‌های خانواده اش را می‌فروشد و پولهایش را از حساب برمی‌دارد، برای دیدن خانواده اش به شهر «برث» می‌گریزد، وقتی پدرش را می‌بیند به او می‌گوید: اشتباه بزرگی مرتکب شده ام.

مرد استرالیایی که رویای قاتل شدن داشت (+عکس)
پدرش با پلیس تماس می‌گیرد و آنتونی به جنایت اعتراف می‌کند. گزارش روانشناسان می‌گوید او از هیچ بیماری روانی رنج نمی‌برد و در هنگام ارتکاب جنایت شرایط خاصی نداشته است. دادگاه او را به حبس ابد بدون آزادی مشروط محکوم کرد.

منبع: تابناک
برچسب ها: استرالیا ، قاتل
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
نظرسنجی
آیا با تصمیم دولت برای معاف کردن سلبریتی ها از مالیات موافقید؟
بله
خیر
مشاهده نظرات
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: