پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۲۶۷۰
۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷
0
این بانک در ادامه فعالیت های فرهنگی خود و با توجه به وظایفی که در زمینه مسئولیت اجتماعی برای آن تعریف شده است،حمایت از هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر را بر عهده گرفت .

پول‌نیوز - مدیر مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر با تاکید بر اهمیت توجه به حوزه مسئولیت اجتماعی، حمایت از برگزاری هفتمین جشنواره فیلم شهر را از جمله اقدامات انجام شده در این زمینه عنوان کرد و گفت: ثبت وقایع مدیریت شهری از اولویت های فرهنگی بانک شهر است.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، حمیدرضا عظیمی با بیان این مطلب اظهار کرد: این بانک در ادامه فعالیت های فرهنگی خود و با توجه به وظایفی که در زمینه مسئولیت اجتماعی برای آن تعریف شده است،حمایت از هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر را بر عهده گرفت .

ثبت وقایع مدیریت شهری از اولویت های فرهنگی بانک شهر


وی با اشاره به اهمیت صنعت سینما خاطر نشان کرد: در دنیای امروز، صنعت فیلم و سینما یکی از مهمترین ابزارها در انتقال پیام به مخاطبان است و به همین دلیل کانال ارتباطی بسیار مهمی در فرایند پیام رسانی محسوب می شود.


عظیمی در ادامه، توجه به موضوعات شهری و ارتقای سبک زندگی شهروندان را از مهمترین اولویت های بانک شهر دانست و افزود: به همین منظور، این بانک در ادامه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی خود، ثبت وقایع شهری شکل گرفته در قالب فیلم ها و تاریخ نویسی مدیریت شهری از طریق این صنعت را در دستور کار خود قرار داد و حمایت از یکی از مهمترین جشنواره های بین المللی فیلم را بر عهده گرفت.


مدیر مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر در ادامه ابراز امیدواری کرد تا فعالیت های این بانک در حوزه فرهنگ و هنرکه طی سال ها با ارائه خدمات در نمایشگاه های کتاب تهران و سایر شهرهای کشور صورت گرفته، با ثبت وقایع مدیریت شهری در حوزه فیلم و سینما توسعه یابد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پروازهای فرودگاه مهرآباد برقرار شد
پول نیوز - پروازهای فرودگاه مهرآباد تهران با فروکش کردن شدت بارش برف از دقایقی قبل و نیز پاکسازی باند این فرودگاه، از سر گرفته شد.