پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۲۶۲۵
۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰
0
عملیاتی سازی این سامانه کمک می کند تا بی نظمی در داده ها کاهش یافته ، اطلاعات تجاری ملموس تر شده ، خطاهای انسانی کاهش یابد و سازمان در قالب یک بانك به سمت اقتصادی شدن حرکت کند.

پول‌نیوز - دکتر تقی نتاج مدیرعامل بانک قوامین در آغاز دوره ی آموزش سامانه ی هوش تجاری در بانک قوامین تأکید کرد: بهره برداری از این سامانه زمان تامين اطلاعات تصميم گيري بانک را از ادارات مرکزی تا سطح شعب تا کمتر از یک دقیقه ارتقاء می دهد و حرکت پیش رونده بانک را تسریع می کند.اين سامانه بواقع يك تصميم يار محسوب مي شود.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، مدیرعامل بانک قوامین در جمع مدیران و مسئولین ارشد و میانی این بانک با یادآوری این نکته که ساماندهی انبار داده ها و اطلاعات برای استخراج به موقع گزارش های مورد نیاز بسیار حائز اهمیت است گفت: عملیاتی سازی این سامانه کمک می کند تا بی نظمی در داده ها کاهش یافته ، اطلاعات تجاری ملموس تر شده ، خطاهای انسانی کاهش یابد و سازمان در قالب یک بانك به سمت اقتصادی شدن حرکت کند.

آموزش سامانه هوش تجاری براي مديران بانک قوامین


وی افزود: این ابزار به تداوم حیات بانك کمک کرده و از تصمیم سازی ها حمایت و پشتیبانی می کند. نائب رئیس هیأت مدیره بانک قوامین که در جریان آغاز دوره آموزشی سامانه هوش تجاری در این بانک و در حضور همکاران خود سخن می گفت ؛ خاطرنشان کرد: بهره برداری از مزیت های سامانه هوش تجاری نیازمند به کارگیری بهینه از آن و نیز بومی سازی متناسب با نیازهای داخلی و اطلاعاتی مدیران بانک است که در صورت تحقق آن شاهد بروز بیش از پیش نوآوری ها ، خلاقیت ها و فراهم آمدن زمینه ی خدمتگزاری بیشتر به مخاطبان بانک خواهیم بود.

دکتر تقی نتاج ضمن قدردانی از زحمات صورت گرفته در حوزه IT جهت عملیاتی شدن این سامانه در بانک قوامین تأکید کرد: تلاش های صورت گرفته درحوزه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات برای بهره برداری مناسب از این سامانه ، بخشی از کار است و برای اخذ بازخورد مورد انتظار از سامانه مذکور نیازمند همدلی واستفاده از توانمندی های سایر حوزه ها نیز هستیم . در غیراین صورت این سرمایه گذاری به خسارت تبدیل خواهد شد.

مدیر عامل بانک قوامین در ادامه ی سخنان خود با اشاره به این که هوش تجاری یا Bi جزو بحث های روز بنگاه های تجاری در سطح دنیا و یکی از نیازهای مهم مدیران و صاحبان کسب و کار جهت تحلیل داده و اطلاعات در راستای پاسخگوئی به سوالات و دغدغه های پیش روست ؛ تصریح کرد: هوش تجاری و ابزارهای مشابه که در زمینه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات طراحی و ارائه می شود برای استفاده ی سازمان ها ، به تنهایی مثمر ثمر نخواهد بود بلکه در صورت به کارگیری مناسب و شناخت قابلیت های آن ها مفید واقع خواهد شد.

وی در پایان سخنان خود تأکید کرد در جریان اجرا و بهره برداری از نرم افزار هوش تجاری یا Bi ضروری است عملکرد این ابزار و نقاط قوت و نقاط ریسک آن به طور متناوب مورد ارزیابی و اصلاح قرار بگیرد .

شایان ذکر است در نظر است ابزارهوش تجاری نیمه ی مرداد ماه سال جاری و پس از اتمام دوره های آموزشی و آماده سازی داشبورد برنامه ی مذکور بر مبنای نیازهای اطلاعاتی مدیران و مسئولین بانک قوامین در این بانک رونمایی و عملیاتی شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پروازهای فرودگاه مهرآباد برقرار شد
پول نیوز - پروازهای فرودگاه مهرآباد تهران با فروکش کردن شدت بارش برف از دقایقی قبل و نیز پاکسازی باند این فرودگاه، از سر گرفته شد.