پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۱۲۴۹۷
۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۷
0
خدمت رسانی به اقشار محروم را یکی از ارکان نظام اسلامی دانست و گفت: استمرار خدمات ارزشمند پست بانک نیازمند حمایت دولت و مجلس شورای اسلامی است و اهمیت این خدمات برای مردم و مسئولان روشن ومحرز شده است.

پول‌نیوز - رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از غرفه پست بانک ایران در نمایشگاه الکامپ ضمن تقدیر از عملکرد این بانک در پرداخت سود سهام عدالت به روستاییان و مناطق دور افتاده و همچنین تامین مالی طرح های اشتغالزایی گفت: دولتی ماندن پست بانک ایران برای خدمت به مناطق کم برخوردار ضروری است.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، رحمانی، خدمت رسانی به اقشار محروم را یکی از ارکان نظام اسلامی دانست و گفت: استمرار خدمات ارزشمند پست بانک نیازمند حمایت دولت و مجلس شورای اسلامی است و اهمیت این خدمات برای مردم و مسئولان روشن ومحرز شده است.

عملکرد خوب پست بانک در پرداخت سود سهام عدالت

همچنین سید جواد حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش نیز در بازدید از غرفه پست بانک، حضور 6 هزار باجه بانکی در روستاها را ارزشمند خواند و بر لزوم شناسایی راهکارهای استفاده از این ظرفیت در پیشبرد اهداف وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد.

گفتنی است: در سومین روز از برگزاری نمایشگاه تعدادی از مسئولان سازمان ها و نهادها از جمله دکتر انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور ضمن حضور در غرفه پست بانک از نقش موثر این بانک در خدمت رسانی به مردم و رونق اقتصاد کشور تقدیر کردند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار